03-6182357

מטבחי לוגת – מטבח שחיים בו
עיצוב מטבחים
פורסם בתאריך:05/02/18
כותב: מטבחי
Avatar
עיצוב מטבחים

עיצוב מטבחים – מאיפה מתחילים?

כאשר תוכניות בישול וריאליטי בכיכובם של שפים מובילים מככבות בפריים טיים, ומסעדות גורמה נפתחות כדרך קבע – נראה כי זהו תור הזהב של תחום הקולינריה בישראל. עיצוב מטבחים הפך למנת חלקם העיקרית של בתים ישראלים, אך מכיון שרובנו לא מעצבי מטבחים כדאי ומומלץ לפנות לחברת מטבחים שתוכל לבנות יחד אתכם את המטבח המעוצב בביתכם.

הצוות המקצועי של לוגת מטבחים ישמח לסייע לכם משלבי התכנון הראשונים ועד התקנת הטבח לשביעות רצונכם וזאת על מנת שאתם תעשו את בחירת המטבח המושלמת עבורכם שימשיך ללוות אתכם למשך שנים רבות ומלאות ניחוחות בישולים.

עיצוב מטבח – בחירת סגנון עיצוב

בתכנון המטבח יש לקחת בחשבון טעם אישי אך לא פחות חשוב מכך – את צרכי היומיומיים. אנו, בלוגת מטבחים, נסייע לכם לבחון את התכונות הפונקציונליות הרלוונטיות למטבח שלכם בהתאם לכמות הנפשות בבית ואופי הפעילות במטבח. בין אם אתם אנשי הסגנון הקלסי, הכפרי, המודרני או מחפשים מטבח אקלקטי – חשוב לזכור לשלב את המטבח עם העיצוב הכללי של הבית ולאפיין את החומרים העיקריים מהם יהיה עשוי. הצוות המקצועי שלנו במטבחי לוגת בעל ניסיון עשיר בהתאמת מטבחים לכל סגנון עיצובי, וישמח לייעץ, לסייע וללוות אתכם בתהליך בחירת המטבח המושלם עבורכם.

עיצוב המטבחים של לוגת

עיצוב מטבחים הוא בדיוק העבודה שלנו, מכיון שהמטבח שלכם נמצא בשימוש יומיומי, התפקיד שלנו הוא לעצב מטבח שיתאים לכם בדיוק, תוך הקפדה על חומרי הגלם איכותיים ועמידים ביותר שיעמדו בשחיקה, העומדים בתקן ובטיחותיים לשימוש.

מטבחי לוגת היא חברה אמינה, מקצועית ובעלת ניסיון מוכח. אתם מוזמנים להגיע לאחד מאולמות התצוגה שלנו ולהתרשם ממגוון רחב של מטבחים איכותיים ומעוצבים שיספקו לכם חווית מטבח כוללת. כי בעיצוב מטבחים אנחנו מבינים דבר אחד או שניים, טוב, כנראה שיותר מזה.

מאמרים אחרונים

עיצוב פנים מטבחים
עיצוב פנים מטבחים
stg 09.07.19
עיצוב פנים מטבחים עיצוב הפנים של מטבחים עבר שינויים רבים במה
מטבחים מודרניים
מטבחים מודרניים
stg 09.07.19
מטבחים מודרניים בשנים האחרונות הפכו המטבחים המודרניים בבית ה
מטבח כפרי מודרני
מטבח כפרי מודרני
stg 09.07.19
מטבח כפרי מודרני מטבח כפרי מודרני הינו אחד מסגנונות עיצוב המ
מטבחים מעוצבים
מטבחים מעוצבים
stg 09.07.19
מטבחים מעוצבים מטבחים מעוצבים הפכו לסטנדרט בבית הישראלי, הם

מאמרים נבחרים

עקבו אחרינו בפיסבוק
עקבו אחרינו באינסטגרם