03-6182357

מטבחי לוגת – מטבח שחיים בו
ארונות מטבח
פורסם בתאריך:05/02/18
כותב: מטבחי
Avatar
ארונות מטבח

ארונות מטבח

בחירת ארונות מטבח היא הרבה מעבר לבחירת סוג הצבע (מבריק, מט) והגוון של השיש. בין אם בחרתם במטבח לבן, מטבח כפרי קלאסי בגווני עץ, מטבח מודרני בקו מינימליסטי עם צבעים אחידים או מטבח אקלקטי וצבעוני המשלב בין מזרח למערב – צבע ארונות מטבח תהיה חשיבות מכרעת ביצירת האווירה הרצויה והפיכתו של החלל לנעים לשהייה גם מעבר לשעות הארוחה. אנחנו ב'מטבחי לוגת' מתמחים בייעוץ ולווי לקוחותינו לבחירת המטבח הראוי ביותר עבורם – החל מהסגנון הרצוי, דרך צבעי ארונות מטבח, ועד הגימיקים הקטנים ביותר.

באמתחתנו למעלה מ-30 שנות ניסיון בייצור, עיצוב ושיווק מטבחים מכל הסוגים והגדלים, כאשר לרשות לקוחותינו עומד צוות אדריכלים ומעצבי פני ברמה הגבוהה והמקצועית ביותר אשר יישמח לסייע בעיצוב מטבח על פי דרישה ולספק מענה לצרכים האסתטיים והפונקציונלים שלכם.

חשיבות הצבע של ארונות מטבח

ישנם צבעים אשר כקונצנזוס, נתפסים כמתאימים לחללים ולצרכים מסוימים. למשל, צבעי פסטל נחשבים אידיאלים לחדרי ילדים, כך באותו אופן הצבעים המומלצים ביותר במטבח הם צבעים רגועים, שמחים וחמימים. לבחירת צבעי ארונות מטבח ישנה חשיבות אסתטית כמו גם חשיבות פונקציונלית בעיצוב החלל.

למשל, גוונים בהירים של ארונות למטבח יצרו תחושה של מטבח מואר ויתנו אשליית מרחב גדול ופתוח יותר, לעומת זאת גוונים כהים של ארונות למטבח יצרו תחושה סגורה יותר (מה שטוב לחללים גדולים במיוחד) אך גם קל יותר לשמור על נקיונם.

מטבחים מכילים כיום לא רק את כלי הבישול אלא גם את פינות הישיבה ולכן הפכו לחדר מרכזי בבית בו מתרחשות אינטראקציות רבות, לרבות פעילויות פנאי ואירוח. מכאן ששילוב הצבעים של ארונות למטבח יחד עם שאר הריהוט צריך להיעשות בזרימה טבעית ובהרמוניה ולהשרות תחושה ביתית, טובה ורגועה, אך גם להיות פרקטי וקל לתחזוקה וניקוי נוכח ריבוי הפעילות במטבחים של ימינו.

הצוות המקצועי לצידכם

הצוות המקצועי שלנו ב'מטבחי לוגת' ישמח לסייע לכם בבחירת ארונות מטבח המתאימים לכם ולוות אתכם באופן מקצועי, יעיל ואדיב בתהליך בחירת המטבח כולו.
אתם מוזמנים להגיע לאחד מאולמות התצוגה שלנו ולקבל מענה עבור כל שאלה בנושא.

מאמרים אחרונים

עיצוב פנים מטבחים
עיצוב פנים מטבחים
stg 09.07.19
עיצוב פנים מטבחים עיצוב הפנים של מטבחים עבר שינויים רבים במה
מטבחים מודרניים
מטבחים מודרניים
stg 09.07.19
מטבחים מודרניים בשנים האחרונות הפכו המטבחים המודרניים בבית ה
מטבח כפרי מודרני
מטבח כפרי מודרני
stg 09.07.19
מטבח כפרי מודרני מטבח כפרי מודרני הינו אחד מסגנונות עיצוב המ
מטבחים מעוצבים
מטבחים מעוצבים
stg 09.07.19
מטבחים מעוצבים מטבחים מעוצבים הפכו לסטנדרט בבית הישראלי, הם

מאמרים נבחרים

עקבו אחרינו בפיסבוק
עקבו אחרינו באינסטגרם