03-6182357

מטבחי לוגת – מטבח שחיים בו
פרקט עמיד במים למטבח: 3 סיבות שגם אתם רוצים אותו
פורסם בתאריך:27/08/18
כותב: מטבחי
Avatar
פרקט עמיד במים למטבח: 3 סיבות שגם אתם רוצים אותו

אחד המיתוסים הכי גדולים בעיצוב הוא שלא כדאי להתקין פרקט במטבח. החיבור של אוכל, רטיבות, לחות מהבישול ועץ – איכותי ככל שיהיה – לא עובד באופן אופטימלי. לא מדובר במיתוס מוחלט. במקרים מסוימים, פרקטים יכולים להיפגם בגלל הפעילות שלנו במטבח ולכן ההמלצה עד לפני כמה שנים הייתה לוותר על התענוג.

היום המצב הוא שונה בזכות פיתוח של פרקט למטבח עם יתרון גדול – עמידות ל מים. הפרקט נוצר בטכנולוגיה חדשה, שהופכת אותו לעמיד למים ולכן לאידיאלי גם עבור מטבחים.

אז האם כדאי או לא כדאי לשדרג את עיצוב הבית או לבחור למטבח החדש שלכם פרקט? הנה 3 סיבות לעשות זאת.

ריצוף אחיד בכל הבית

בבתים רבים שבהם יש פרקטים, הריצוף במטבח הוא שונה, בגלל החשש מרטיבות. במקרה כזה, המראה האחיד של הריצוף בבית מתערער ומה שמתקבל היא תוצאה קצת פחות אסתטית. התקנת פרקט למטבח שהוא עמיד למים תאפשר יצירת סגנון אחיד ומראה הומוגני בכל הבית. בלי פשרות.

הפרקט מגיע במגוון רחב של טקסטורות ועיצובים, כך שתוכלו לשלב בעיצוב המטבח מראה חם ועדכני של פרקט עץ, משהו שעד כה לא היה נפוץ מאד.

יצירת מראה יוצא דופן במטבח

אם עד כה היה צריך למצוא ריצוף יצירתי למטבח שיתאים לפרקט בשאר חדרי הבית, היום אפשר להתאים את העיצוב במטבח לסלון ולשאר חלקי הבית – וכתוצאה מכך לצאת מהקופסה וליצור עיצוב יוצא דופן גם במטבח.

מגוון הטקסטורות, סוגי העץ, הגוונים השונים שניתן לבחור והסגנונות העיצוביים – כל אלו מאפשרים לחשוב על משהו אחר ולהביא את עצמכם לתוך החדר החשוב בבית. ממראה תעשייתי דרך סגנון כפרי ועד לעץ הטבעי של הסגנון הסקנדינבי, כל אלו מקבלים ביטוי גם בבחירת פרקט למטבח – וזה הזמן להתפרע.

עמידות לאורך זמן רב

למרות המיתוסים הרבים סביב נושא הפרקטים, פרקט עמיד במים למטבח מוכיח שלא צריך לחשוש יותר. הוא מאפשר לכם ליהנות מעיצוב יפיפה במטבח, מניקוי קל ופשוט ותחזוקה שוטפת קלילה, מבלי לפחד שתצטרכו לתקן או לשנות את הריצוף כעבור כמה שנים.

זהו פרקט איכותי, עמיד ומתקדם שעומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר – הדרושים במטבחים ונותן לכם שקט נפשי. זה הזמן לעיצוב יפיפה עם פרקט למטבח שמבטיח עמידות לאורך זמן – בלי שינויים, תיקונים ובלאי.

עולם העיצוב לבית מתפתח ומשתנה כל הזמן. הטכנולוגיות וחומרי הגלם העדכניים מאפשרים לנו להנות מפיתוחים שונים, שהופכים את הבית שלנו לאסתטי, מעוצב וחכם יותר. פרקט למטבח עמיד במים הוא החידוש האחרון בעולם הפרקטים – והוא משנה לחלוטין את הדרך שבה אנחנו מתכננים ומעצבים מטבחים.

היום גם המטבח שלכם מקבל שדרוג והופך יוקרתי יותר – בזכות המראה המיוחד של הפרקט והתחושה האלגנטית והביתית שהוא מכניס לכל חדר בבית.

מאמרים אחרונים

עיצוב פנים מטבחים
עיצוב פנים מטבחים
stg 09.07.19
עיצוב פנים מטבחים עיצוב הפנים של מטבחים עבר שינויים רבים במה
מטבחים מודרניים
מטבחים מודרניים
stg 09.07.19
מטבחים מודרניים בשנים האחרונות הפכו המטבחים המודרניים בבית ה
מטבח כפרי מודרני
מטבח כפרי מודרני
stg 09.07.19
מטבח כפרי מודרני מטבח כפרי מודרני הינו אחד מסגנונות עיצוב המ
מטבחים מעוצבים
מטבחים מעוצבים
stg 09.07.19
מטבחים מעוצבים מטבחים מעוצבים הפכו לסטנדרט בבית הישראלי, הם

מאמרים נבחרים

עקבו אחרינו בפיסבוק
עקבו אחרינו באינסטגרם