03-6182357

מטבחי לוגת – מטבח שחיים בו
שדרוג מראה המטבח
פורסם בתאריך:16/08/18
כותב: מטבחי
Avatar
שדרוג מראה המטבח

המטבח הוא אחד החללים המרכזים והחשובים בכל בית. במטבח אנחנו מבשלים, אופים וגם יושבים לאכול. על כן, אם יש תקציב כספי, עדיף להשקיע אותו בשדרוג המטבח. אז איך אפשר לשדרג את מראה המטבח ולא להוציא יותר מדי כסף? המשיכו בקריאת המאמר ותגלו.

ארונות המטבח

אין צורך להחליף את כל הארונות במטבח, אם הם עדיין במצב מסוים. מה שאפשר ורצוי לעשות הוא לשדרג את המראה שלהם. איך אפשר לעשות זאת? על ידי צביעת הדלתות בצבע שתרצו. לחילופין, ניתן גם להדביק טפט על הדלתות ובכך לצור מראה חדש ומעוצב. אם אתם לא בטוחים לגבי הצבע או הטפט, תוכלו להתייעץ עם איש מקצוע מתחום העיצוב כמו, מעצב או מעצבת פנים.

הוספת אי למטבח

אי יכול להיות מאוד פונקציונאלי, במיוחד באזור המטבח. האי יכול לשמש גם כשולחן אוכל לכל דבר, כמשטח עבודה וגם כמקום אחסון (ובינינו, מקום אחסון הוא תמיד מבורך, בעיקר במטבח). ניתן לבחור את משטח העבודה, שכן יש משטח עבודה יוקרתי עשוי קוריאן, משטח עבודה מעץ עם מראה כפרי ומשטח עבודה ממתכת המתאים בעיקר למטבח היי טקי או תעשייתי. כאשר בודקים לגבי האי, יש לבדוק שאכן יש מרחק סביר של מעבר ופתיחה של ארונות המטבח. כך שלא יהיה צפוף מדי או יפריע למעבר.

הוספת תאורה

המטבח צריך להיות מואר, שכן זה מקום בו מכינים את האוכל וגם אוכלים בו. יש להתקין גופי תאורה חזקים שיתנו מספיק אור באזור השיש, באזור האי ובאזור בו אוכלים. ניתן גם להשתמש בפסי לד שיצרו מראה חמים ונעים.

הוספת וילונות

חלונות באזור המטבח מכניסים הרבה אור וזה דבר טוב מאוד, אך לעיתים עוצמת האור היא חזקה מדי או שהאור מסנוור והדבר מקשה על העבודה באזור המטבח. על כן, מומלץ להתקין וילונות גלילה, אותם ניתן לכוון בהתאם לעוצמת האור שאנחנו רוצים שתיכנס. מעבר לכך, הוילונות הללו מצוינים גם בעיקר בשעות הערב והלילה, שכן ניתן לסגור אותם ולהנות מפרטיות.

הוספת קולט אדים

קולט אדים הוא המצאה גאונית בייחוד למטבח. ניתן לבשל בקלות מבלי להפריע לשאר דיירי הבית. הקולט נותן תחושה של יופי וחדשנות. עליכם לבחור קולט שיהיה שקט וגם ייראה טוב.

שורה תחתונה

כל השדרוגים שהוזכרו לעיל לא יעלו לכם יותר מדי. מדובר על שדרוגים שרק ישפרו את המטבח שלכם ובזכותם – אתם תאהבו לעבוד ולהיות בו. בדקו הצעות מחיר אצל הספקים השונים, ערכו השוואה ובחרו את הספקים על פי ההמלצות והניסיון שיש ברשותם. אם אפשר, נסו גם לדבר עם לקוחות של הספקים ואפילו להגיע אליהם הביתה ולראות את העבודה. כך תוכלו להעריך מקרוב את איכות העבודה ויותר מזה, תוכלו גם לשאול ולקבל חוות דעת אמיתית על התנהלות הספק, המקצועיות שלו והשירות שלו.

מאמרים אחרונים

עיצוב פנים מטבחים
עיצוב פנים מטבחים
stg 09.07.19
עיצוב פנים מטבחים עיצוב הפנים של מטבחים עבר שינויים רבים במה
מטבחים מודרניים
מטבחים מודרניים
stg 09.07.19
מטבחים מודרניים בשנים האחרונות הפכו המטבחים המודרניים בבית ה
מטבח כפרי מודרני
מטבח כפרי מודרני
stg 09.07.19
מטבח כפרי מודרני מטבח כפרי מודרני הינו אחד מסגנונות עיצוב המ
מטבחים מעוצבים
מטבחים מעוצבים
stg 09.07.19
מטבחים מעוצבים מטבחים מעוצבים הפכו לסטנדרט בבית הישראלי, הם

מאמרים נבחרים

עקבו אחרינו בפיסבוק
עקבו אחרינו באינסטגרם