03-6182357

מטבחי לוגת – מטבח שחיים בו
טרנדים וחידושים בעולם המטבחים
פורסם בתאריך:08/03/18
כותב: מטבחי
Avatar
טרנדים וחידושים בעולם המטבחים

תכנון המטבח שלכם הינו מסע של ממש והשמיים הם הגבול. כשניגשים לראשונה לרעיון של תכנון המטבח כדאי להתחשב במראה הכללי של הבית או במראה העתידי שאנו רוצים לקבל. בית המעוצב בצורה שהחדרים והמטבח משתלבים יחדיו הוא בית שמשדר יוקרה וטעם טוב ומאידך ולא פחות חשוב לזכור שהמטבח הוא מקום שמבלים בו זמן נכבד ולכן כדאי להפוך אותו למקום שנעים לשהות בו ועם זאת הוא גם נגיש וידידותי.

בשנת 2018  עולם המטבחים מציע שלל אפשרויות המתאימות לטעמו של כל אחד.
מגוון עיצובי המטבחים מתפלג בין מטבחים סגנון קלאסי, מטבחים בעלי מראה א-סימטרי, מודרני וממשיך במטבחים כפריים. החומרים החזקים והעמידים שבהם משתמשים יצרני המטבחים, מאפשרים חופש פעולה רחב ושילוב עיצובי מעניין בין חומרי הגלם השונים כגון: עץ, זכוכית, פולימרים פורמייקה וכו'.

מלבד הפן העיצובי, הטכנולוגיה של ימינו מאפשרת להכניס למטבח מוצרים פרקטיים, איכותיים המקלים על חיינו ומאפשריים התנהלות יעילה יותר בסביבת המטבח וניצול מקסימלי של שטח המטבח. כיום ניתן להשיג ברזים למטבח שהם אוטומטיים, מגירות רב-תפקודיות שנסגרות ללא מאמץ, מערכות נשלפות לארונות המטבח, מוצרי פרזול חדשניים בעלי עיצוב מיוחד ועוד.

מטבחים מודרניים

מטבחים מודרניים, מקורם במהפכה התעשייתית שהביאה עמה גם הרבה פונקציונליות שלאורך השנים ממשיכה להשתפר ולהשתדרג. המטבחים המודרניים שונים משאר המטבחים בזכות הצורות הגאומטריות הברורות, נישות מובנות לאחסון מוצרי חשמל, קווים נקיים כמו לבן, שחור, אפור וקרם.
חומרי הגלם הינם מודרניים ומדויקים כמו זכוכית, מתכות שונות (נירוסטה ואלומיניום) ומעט נגיעות עץ. המטבח המודרני מאופיין בגימור מבריק, סימטרי ומטאלי תוך שמירה של פונקציונליות.
המטבחים המודרניים שואפים "למקסימום מינימליסטיות" ולמראה נקי ככל הניתן ולכן עיצובי המטבח יכללו ידיות אחיזה מוחבאות או מובנות בתוך המגירה. כמו כן לרוב נמצא במטבח המודרני אלמנטים טכנולוגיים מתקדמים כמו חיבור מחשב נייד ומדפים נשלפים לגובה.

מטבחים כפריים

מטבחים כפריים מתאפיינים במראה קלאסי יותר ואולי אף "יותר חמים" מהמראה של המטבחים המודרניים שכן, ההשראה למראה של המטבחים הכפריים מגיע מאירופה, מהאזורים הקרים שבהם הבתים מתאפיינים בשימוש משמעותי בעץ המגיע במראה הטבעי או צבוע בצבעים פסטלים עדינים. עיצוב המטבח הכפרי מתאפיין במגירות וארונות מובלטים מעט, בעלי קימורים בצורות שונות  ומגיעים עם ידיות אחיזה בולטות ומאסיביות. בהתאם לכך, לרוב בעיצוב מסוג זה ישולבו מוצרי חשמל ופירזול בעלי מראה כפרי: כיריים בצבע ברונזה וכפתורי הפעלה גדולים, ברזים בעלי מראה מיושן וכו'.

מטבחים מעוצבים

מטבחים מעוצבים, מטבחים עם עיצוב ייחודי המבטיחים הנאה מעולמות הטכנולוגיה והעיצוב. המטבחים המעוצבים הם חלק מהמהפכה הטכנולוגית בעולם המשלבים פונקציונליות, טרנדים חדשניים ונאמנות לאלמנטים מסורתיים. המטבחים המעוצבים מגיעים במראה קלאסי המשולב במראה א-סימטרי וזוויות משתנות המבטאות את החיבור בין חומרי גלם כגון עץ, זכוכית, פולימרים, פורמייקה וכדומה ובכך, מפגישות בין עולמות שונים ויוצרים תחושה מתוחכמת, מקורית ויוקרתית.

מטבחי לוגת

אצלנו במטבחי לוגת, נוכל להתאים לכם את המטבח המתאים ביותר עבורכם, עם דגש על הצרכים הספציפיים שלכם.
אנשי הצוות שלנו עוקבים בכל עת אחר הטרנדים האחרונים בעולם עיצוב המטבחים ולכן יוכלו לספק לכם את מירב המידע בנוגע לעיצוב, הטכנולוגיה והנוחות כך שתוכלו לבחור את העיצוב שלכם ממבחר עצום של אפשרויות וכך להגיע למטבח המושלם עבורכם.

מאמרים אחרונים

עיצוב פנים מטבחים
עיצוב פנים מטבחים
stg 09.07.19
עיצוב פנים מטבחים עיצוב הפנים של מטבחים עבר שינויים רבים במה
מטבחים מודרניים
מטבחים מודרניים
stg 09.07.19
מטבחים מודרניים בשנים האחרונות הפכו המטבחים המודרניים בבית ה
מטבח כפרי מודרני
מטבח כפרי מודרני
stg 09.07.19
מטבח כפרי מודרני מטבח כפרי מודרני הינו אחד מסגנונות עיצוב המ
מטבחים מעוצבים
מטבחים מעוצבים
stg 09.07.19
מטבחים מעוצבים מטבחים מעוצבים הפכו לסטנדרט בבית הישראלי, הם

מאמרים נבחרים

עקבו אחרינו בפיסבוק
עקבו אחרינו באינסטגרם