03-6182357

מטבחי לוגת – מטבח שחיים בו
טיפים לבחירת מטבח
פורסם בתאריך:13/07/16
כותב: מטבחי
Avatar
טיפים לבחירת מטבח

אם החלטתם להשקיע במטבח חדש ומעוצב, חשוב להקדיש זמן מה לבחירת מטבח נכון עבורכם ואיכותי שיחזיק מעמד לאורך שנים. לשם כך, המומחים של מטבחי לוגת הכינו עבורכם מספר טיפים שיסייעו לכם ליהנות ממטבח איכותי ומעוצב. באמצעות הטיפים תוכלו להיות שקטים ושלמים עם הבחירה שלהם וליהנות ממטבח מעוצב, עמיד לאורך שנים ובעל רמת גימור מושלמת.

אז מהם הטיפים?

בדקו כי למטבח יש תו תקן – כיום על מטבחים לעמוד בתו תקן ישראלי שמבטיח את בטיחות המטבח, רמת הגימור שלו והוא מעיד על כך שהמטבח עבר בדיקות בטיחות מכל הסוגים. תו תקן ישראלי מבטיח גם את איכות המטבח, את איכות החומרים והתקינות של מוצרי המטבח השונים.

בחרו חברה אמינה ומנוסה  – בבחירת מטבח חשוב לבחור חברה אמינה ומנוסה שיכולה לבנות לכם מטבח איכותי. חשוב לשים לי כי המטבח נבנה מחומרי הגלם הטובים ביותר, תוך שהוא עובר תהליך של פיקוח בכל שלב בנייתו. יש לשים לב כי החברה תתמחה במגוון סגנונות של מטבחים, ותוכל להתאים לכם את המטבח המושלם תוך אספקת אחריות של 5 שנים לפחות על המטבח.lugat_large_(1)

איכות החומרים – לאחר שהסתנוורתם מהעיצוב הנפלא של המטבח, חשוב לרדת לעובי הקורה ולבדוק ממה עשוי המטבח. מטבחים בנויים מעץ ופרזולים ויש לוודא כי סוג העץ שממנו בנוי המטבח הינו אלון אגוז או דובדבן – עצים איכותיים שנחשבים מעולים לבניית מטבחים. עוד חשוב לשים לב לאיכות הפרזולים וזאת למניעת קריסה של מדפים או דלתות, ומניעת חלודה.

התאמת המטבח לצרכים שלכם – בבחירת מטבח יש לשים לב כי המטבח מתאים לצרכים שלכם. לדוגמא: אם אתם בעלי משפחה גדולה או אוהבים לארח  – מטבח גדול ומאובזר יספק את הצורך שלכם. אם אתם משפחה קטנה, זוג או יחיד, תוכלו לבחור במטבח קטן יותר. בכל מקרה חשוב שהמטבח ישרת את הצרכים שלכם ויותאם לכם אישית.

בדקו מי מעצב את המטבח – לצערנו בישראל לא תמיד עושים הכל 'עד בסוף' והמלאכה של בניית מטבח לעיתים רבות מספקת תוצאה פחות איכותית וזאת העיקר בהעדר מעצב. בבחירת חברה למטבחים שימו לב כי יש במקום מעצב מקצועי שמתמחה בבניית מטבחים עמו תוכלו לשבת ולתכנן את המטבח המושלם שלכם.

שימו לב לאיכות המטבח – קניית מטבח מתרחשת פעם בחיים ובמקרים נדירים פעמיים, וזאת בשל האיכות של המטבח שעוזרת לו להחזיק מעמד לאורך שנים. לכן ברכישת מטבח חשוב מאד לא להתפשר על איכות, גם אם תצטרכו להוסיף סכום גדול יותר ברכישת המטבח.

אם תיישמו את כלל הטיפים תוכלו ליהנות ממטבח מעוצב, פרקטי ואיכותי שיחזיק מעמד לאורך שנים.

מאמרים אחרונים

עיצוב פנים מטבחים
עיצוב פנים מטבחים
stg 09.07.19
עיצוב פנים מטבחים עיצוב הפנים של מטבחים עבר שינויים רבים במה
מטבחים מודרניים
מטבחים מודרניים
stg 09.07.19
מטבחים מודרניים בשנים האחרונות הפכו המטבחים המודרניים בבית ה
מטבח כפרי מודרני
מטבח כפרי מודרני
stg 09.07.19
מטבח כפרי מודרני מטבח כפרי מודרני הינו אחד מסגנונות עיצוב המ
מטבחים מעוצבים
מטבחים מעוצבים
stg 09.07.19
מטבחים מעוצבים מטבחים מעוצבים הפכו לסטנדרט בבית הישראלי, הם

מאמרים נבחרים

עקבו אחרינו בפיסבוק
עקבו אחרינו באינסטגרם