03-6182357

מטבחי לוגת – מטבח שחיים בו
חוזרים למטבחים של פעם
פורסם בתאריך:03/06/16
כותב: מטבחי
Avatar
חוזרים למטבחים של פעם

הרצון במטבח מזמין ונעים גורם לאנשים רבים לחפש אחר מטבח המעוצב בסגנון 'של פעם'. מטבחים בסגנון זה, שמעלים בנו ניחוחות נוסטלגיים, מתאפיינים במגוון אלמנטים, שהופכים את המטבח לבעל מראה חמים וייחודי. אז כיצד חוזרים למטבח של פעם? קבלו מספר טיפים לעיצוב מגרה ונעים.

מטבח עץ בעיצוב של אנשי המקצוע של לוגת

פינוי המטבח

אם המטבח שלכם אינו בעל מראה נוסטלגי והוא בעל מראה מודרני, תעשייתי או פשוט, חשוב בראשית לפנות את המטבח על מנת להתחיל לעצב מחדש את המטבח משל היה קנבס נקי ולבן.

לאחר הפינוי יש לבדוק את מראה השיש, דלתות הארונות התחתונים והעליונים וזאת משום שמראה השיש והארונות הוא זה שקובע את רוב מראה המטבח. כדי לתת מראה של פעם חשוב להחליף את דלתות מטבח לדלתות במראה כפרי, או במראה איטלקי.

דלתות במראה כפרי מיוצרות מעץ מלא בעל צבעי חמים וטבעי תוך שדלתות בעלות מראה איטלקי הן דלתות מעוצבות בעלות קימורים וגוונים פסטלים.

עוד תוכלו להוסיף מדפי עץ או מתכת מעוצבים בעלי פרזולים עתיקים להנחת כוסות וצלחות.

עיצוב השיש15_1 copy

 

במטבחים קיימים קשה יותר להחליף את השיש וזאת בשל המחיר היקר והפירוק שכרוך בעבודה קשה. לכן אם אתם רוצים להקנות לשיש מראה של פעם, אלמנטים שונים יכולים להפוך אותו לכזה.

הניחו על השיש מסננות גדולות ועתיקות, כלי קרמיקה למראה החמים והכפרי, צנצנות גדולות מלאות בפסטות, אגרטל פרחים, וגביע עתיק בו כפות עץ גדולות. אם השיש שלכם קטן, בחרו שניים שלושה אלמנטים שאתם מתחברים אליהם ומזכירים לכם מטבחים של פעם.

אביזרים למטבח

אביזרי המטבח שלנו וכלי המטבח, יכולים להשפיע במידה רבה על סגנון העיצוב שלו. החליפו את הקומקום בקומקום שורק בעל מראה ישן, הניחות ספלים מסיבים על המדפים, וצלחות בעלות עיטורים בארונות המטבח.

אם אין לכם ארונות עליונים – תוכלו לרכוש ארוניות קטנות עשויות עץ כהה, למראה הכפרי החמים, או ארוניות משולבות זכוכית חלבית בעלת עיטורים להשלמת המראה האיטלקי הישן.

מטבח חדש / ישן

אם החלטתם להחליף את המטבח הקיים במטבח חדש בעל מראה של פעם, חשוב לקבל השראה ממגוון עיצובי מטבחים הנמצאים במגזינים ובאתרים שונים. אנו בלוגת  מתמחים בעיצוב מטבחים בעלי מראה של פעם, עם מתן דגש על פרקטיות, חדשנות חבויה בתוך המטבח והתאמת המטבח לצרכים ולחזון של הלקוח.

מאמרים אחרונים

עיצוב פנים מטבחים
עיצוב פנים מטבחים
stg 09.07.19
עיצוב פנים מטבחים עיצוב הפנים של מטבחים עבר שינויים רבים במה
מטבחים מודרניים
מטבחים מודרניים
stg 09.07.19
מטבחים מודרניים בשנים האחרונות הפכו המטבחים המודרניים בבית ה
מטבח כפרי מודרני
מטבח כפרי מודרני
stg 09.07.19
מטבח כפרי מודרני מטבח כפרי מודרני הינו אחד מסגנונות עיצוב המ
מטבחים מעוצבים
מטבחים מעוצבים
stg 09.07.19
מטבחים מעוצבים מטבחים מעוצבים הפכו לסטנדרט בבית הישראלי, הם

מאמרים נבחרים

עקבו אחרינו בפיסבוק
עקבו אחרינו באינסטגרם