03-6182357

מטבחי לוגת – מטבח שחיים בו
חידוש ושיפוץ מטבחים ישנים
פורסם בתאריך:26/09/18
כותב: מטבחי
Avatar
חידוש ושיפוץ מטבחים ישנים

חידוש המטבח הביתי שלכם לאו דווקא מצריך שבירת קירות והוצאה של הון תועפות על מטבח חדש לחלוטין. במקום זאת, אתם יכולים ליהנות משיפוץ מטבח בתקציב שאתם בוחרים, ולהחליף פריטים נבחרים כדי להקנות לו מראה חדש. חידוש מטבח יכול לשנות את המראה שלו מן הקצה אל הקצה, ואלו הדברים שאתם צריכים לדעת על שינוי מהסוג הזה.

שיפוץ מטבח ישן – התחילו בהגדרת מטרות ברורות

כאמור, שיפוץ מטבחים לא חייב להיות כרוך בעבודות שיפוץ מסיביות, ואתם יכולים לבחור נקודות מסוימות שאתם רוצים להתמקד עליהן כדי לשפר את מראהו. לפני שאתם מתחילים תהליך של חידוש מטבח, הגדירו אילו חלקים אתם רוצים לשנות בדיוק – ארונות, שיש, קרמיקה, מוצרי חשמל, תאורה, צבע, או כל פריט אחר שדורש תיקון והחלפה. לאחר השלב הזה, קבעו תקציב עבור השיפוץ שאתם מעוניינים כדי שתוכלו לרכוש את החומרים והפריטים הנחוצים במחיר שאתם יכולים להרשות לעצמכם כדי לא לחרוג מעבר ליכולות שלכם ולהיכנס לחובות מיותרים.

בדקו את המחירים בשוק

כיום אתם יכולים לבצע השוואת מחירים בין קבלני שיפוץ ונגרים שמבצעים עבודות של חידוש מטבח, או שיפוץ מטבח. כאשר אתם מבצעים את השוואת המחירים הזו, בדקו שאתם בוחרים במקצוענים בתחום של חידוש מטבחים שיש להם:

  • ניסיון
  • המלצות
  • פריטים לפי בקשתכם
  • יכולת עמידה בלוח זמן שנקבע מראש

אם אתם מעוניינים לשכור קבלן שיפוצים או נגר המתמחה בתחום של שיפוץ מטבחים ישנים, אתם יכולים לחסוך בכסף לא רק עם השוואת מחירים, אלא גם על ידי בחירה של מטבח "הכל כלול". מטבחים מהסוג הזה הם בעצם מטבחים מעוצבים הכוללים ארונות, קרמיקה, ברזים ופריטים אחרים. עם מטבחים בנויים, אתם יכולים לבחור בשלל עיצובים של מטבחים בשלל גדלים ולהתאים אותם לטעמכם בלי עלויות ניכרות.

בדקו האם יש צורך לתקן את התשתיות

מלבד המראה החיצוני של המטבח שלכם, חשוב גם שתבדקו האם יש צורך לבצע תיקון או החלפה של התשתיות שלכם. הזמינו קבלן חשמל וקבלן אינסטלציה שיבדקו את התשתיות במטבח שלכם ויגידו לכם האם צריך לתקן גם אותם במסגרת שיפוץ המטבח שלכם.

אם יהיה צורך לבצע תיקונים בתשתיות החשמל, או המים במטבח שלכם, בחרו בקבלנים מורשים בלבד שיבצעו את העבודה. בעיות בצנרת המים, או חוטי החשמל, עלולים לגרום לבעיות רציניות אם לא מטפלים בהן, ולכן חשוב שהבדיקות של התשתיות הללו יבוצעו לפני שאתם מתחילים להתקין פריטים חדשים במטבח שלכם.

שיפוץ מטבח ישן, או חידוש מטבח, מאפשרים להקנות לחלל האהוב הזה מראה חדש שמתאים לרוח העיצוב של ביתכם, או לטעמכם האישי. אם אתם זקוקים לשיפוץ מטבח מקצועי, בדקו תחילה את התשתיות בחדר הזה, ולאחר מכן בחרו מקצוענים שיבצעו שיפוץ מטבח בדיוק כפי שאתם רוצים.

מאמרים אחרונים

עיצוב פנים מטבחים
עיצוב פנים מטבחים
stg 09.07.19
עיצוב פנים מטבחים עיצוב הפנים של מטבחים עבר שינויים רבים במה
מטבחים מודרניים
מטבחים מודרניים
stg 09.07.19
מטבחים מודרניים בשנים האחרונות הפכו המטבחים המודרניים בבית ה
מטבח כפרי מודרני
מטבח כפרי מודרני
stg 09.07.19
מטבח כפרי מודרני מטבח כפרי מודרני הינו אחד מסגנונות עיצוב המ
מטבחים מעוצבים
מטבחים מעוצבים
stg 09.07.19
מטבחים מעוצבים מטבחים מעוצבים הפכו לסטנדרט בבית הישראלי, הם

מאמרים נבחרים

עקבו אחרינו בפיסבוק
עקבו אחרינו באינסטגרם