03-6182357

מטבחי לוגת – מטבח שחיים בו
מטבחים איכותיים במחירים טובים
פורסם בתאריך:22/06/16
כותב: מטבחי
Avatar
מטבחים איכותיים במחירים טובים

מטבח הוא בין החללים הכי מרכזיים בבית, היום יש יעידו החלל המרכזי והחשוב ביותר ואפילו יציינו ״המטבח הוא הסלון החדש בבית הישראלי״. זו הסיבה שטרם אנו מתכננים את המטבח שלנו, חלל שנשמר לאורך שנים ועובר קצת פחות שינויים בהשוואה לחללים אחרים כמו חדר הילדים למשל, אנו מקפידים על כל כללי העיצוב והתכנון, בוחרים חברת מטבחים מנוסה ומקצועית כדי שנוכל להנות ממטבח חלומתינו, מטבח ברמת גימור מושלמת העונה על כל הצרכים של בני הבית. חברת לוגת מציעה לקהל לקוחותיה מטבחים איכותיים במחירים טובים והפעם – איך תתכננו את המטבח שלכם.

טיפ מספר 1- חמשת המוסקטרים

8_3 copy

הכוונה כאן לקשר החשוב הנוצר בין המקרר, הכיור, המשטחים השונים וכמובן המיקום של הכיריים והתנור. חשוב מאוד לשמור על היותם של שלושת מוצרי החשמל הללו קרובים אחד לשני באופן יחסי שכן יש ביניהם קשר בפעולות שאנו עושים במטבח עצמו. יחד עם זאת כדאי לשמור על הסדר הבא:

  1. מקרר (מוציאים פריטים ומוצרים מהמקרר).
  2. משטח עבודה משני (עליו נניח את המוצרים שאנו מוציאים מהמקרר).
  3. כיור (שטיפת ירקות, פירות וכמובן ידיים).
  4. משטח עבודה מרכזי (כאן נבצע את כל ההכנות – קיצוצים, קילופים וכו׳)
  5. כיריים ותנור.

כמובן שבמטבחים שמאופיינים בחלל קטן, זה לא תמיד מתאפשר, שכן יש לשמור על גדלים ופרופרציות אופטימליים, אך בגדול זה הרעיון המרכזי על פיו כדאי למקם את האלמנטים השונים במטבח וזה ממש לא משנה באיזה  סגנון אנו בוחרים.

טיפ מספר 2 – איזון

חשוב לשמור על איזון פרופורציונלי בין המשטחים השונים. יש משטחים עליהם אנו מניחים כל מיני מוצרי חשמל קטנים ושאר מוצרים כמו מכונת אספרסו, מסחטת מיצים, טוסטר, מייבש כלים וכדומה. לעומתם יש את משטחי ההכנות. בנוסף עלינו לחשוב על מיקומם של ארונות האחסון ולבחון בכל פעם מהם ההרגלים שלנו, כמה אחסון אנו צריכים והאם אנו מוכנים שזה יבוא על חשבון משטח עבודה וכדומה.

מטבחים מעוצבים

טיפ מספר 3 – הקשר בין המטבח לחלל עצמו

חשוב מאוד להתייחס לחלל, למרחב בצורה כוללת. למשל, יש בתים בהם המטבח והסלון מחוברים ולכן יש לקחת בחשבון את המיקום של כל דבר. יש גם מטבחים שמופרדים מהחללים האחרים של הבית ולכן חשוב מאוד להתייחס לקשר הזה ולאווירה שנוצרת בחלל בלי קשר לאיזה מטבח נבחר.

בכל מטבח יש להתייחס לשלושה דברים עיקריים:

  1. האחסון.
  2. מוצרי חשמל (מנגנונים).
  3. חומרי גלם (סגנון עיצובי).

נשמח לסייע לכם בייעוץ והכוונה לגבי המטבח הבא שלכם, לבחור אתכם את הסגנון, את חומרי הגלם והמוצרים השונים בכדי שתהנו ממטבח פרקטי, מעוצב ונוח.

מאמרים אחרונים

עיצוב פנים מטבחים
עיצוב פנים מטבחים
stg 09.07.19
עיצוב פנים מטבחים עיצוב הפנים של מטבחים עבר שינויים רבים במה
מטבחים מודרניים
מטבחים מודרניים
stg 09.07.19
מטבחים מודרניים בשנים האחרונות הפכו המטבחים המודרניים בבית ה
מטבח כפרי מודרני
מטבח כפרי מודרני
stg 09.07.19
מטבח כפרי מודרני מטבח כפרי מודרני הינו אחד מסגנונות עיצוב המ
מטבחים מעוצבים
מטבחים מעוצבים
stg 09.07.19
מטבחים מעוצבים מטבחים מעוצבים הפכו לסטנדרט בבית הישראלי, הם

מאמרים נבחרים

עקבו אחרינו בפיסבוק
עקבו אחרינו באינסטגרם