03-6182357

מטבחי לוגת – מטבח שחיים בו
 4 סיבות לרכוש מטבחי גינה
פורסם בתאריך:02/05/16
כותב: מטבחי
Avatar
 4 סיבות לרכוש מטבחי גינה

אחד הלהיטים של הקיץ הנוכחי עבור ריהוט הגינה הולך להיות האבזור שלו עם מטבח גינה נוח ומפנק. הישראלים כבר הפנימו מזמן עד כמה זה חשוב לנצל את הזמן הפנוי בצורה נעימה, ואם כבר לשבת במרפסת, אז למה לא להפוך אותה לחדר פונקציונאלי לגמרי שלא רק מספק את הנוף המושלם אלא גם את כל מה שרק צריכים בגינה.

עוד סיבה טובה לארח

כבר ביום שבו מזיזים את השעון אחורה ומגלים כי השמש שוקע רק בסביבות השעה שמונה מתחילים לתכנן את כל מה שרק אפשר לעשות עם בערב שנעשה להרבה יותר ארוך ומתחילים לראות הרבה יותר את כל מי שהתחבא בין קירות ביתו במהלך חודשי החורף הקרים.

את חגיגות הקיץ מתחילים בנפנופי יום העצמאות שמתקדמים אל עבר ימים רבים שבמהלכם מארחים את כל מי שרק רוצים לארוחות טעימות בחצר של הבית. אחרי שהופכים את האירוח להרבה יותר נעים ונוח עם מטבח הגינה החדש, מקבלים סיבה הרבה יותר טובה למה להזמין עוד ועוד את החברים ובני המשפחה לרבוץ יחד אתכם בגינה המושלמת שבה נמצא כל מה שרק צריכים, החל מצל נעים ועד לאבטיח קר ששוכב לו במקרר של המטבח בגינה.

עיצוב מטבחים

מאמרים נוספים על מטבחים שיכולים לעניין אתכם:

הדרך הכי נוחה לארוחת ברביקיו טעימה

אתם מזמינים את החברים והשכנים לארוחת על האש טעימה ולפני הארוחה אתם רצים אל המטבח על מנת להביא את הבשרים, במהלך הארוחה אתם שוב ניגשים אל המטבח שנמצא בתוך הבית כדי להביא את המלחייה ששכחתם ולבסוף אתם נכנסים אל המטבח עם כל הכלים שאותם יש להעביר לשטיפה.

במקום ללכת כל כך הרבה פעמים אל המטבח שנמצא בתוך הבית ולא ליהנות מישיבה נעימה אל ארוחה עם האנשים שאוהבים, פשוט מתקינים בגינה את המטבח שהכי מתאים לגודל שלה ומקבלים את כל מה שצריכים במטבח שהופך כל ארוחה להרבה יותר נוחה לתפעול בטווח של הגינה, לא יותר מזה.

היות ומדובר בתחום חדש יחסית, חשוב לבחור בעלי מקצוע שבאמת מתמחים בתכנון, עיצוב ובנייה של מטבחים חיצוניים.

הגינה של השכן מאובזרת יותר

בואו נודה באמת, אנחנו רוצים שהגינה שלנו תהיה הכי יפה ברחוב, ואם אפשר הכי יפה בשכונה כולה. אז אם כבר השקעתם יצירה של גינה מטופחת עם ריהוט גן איכותי ומפנק, צמחייה ירוקה ובריכת דגים, אז למה לא לקבל את התמונה המושלמת עם מטבח גינה רחב שבו יש כל מה שרק אפשר לרצות החל ממקרר שבו אפשר להניח משקאות צוננים לימי הקיץ החמים ועד לכיור שבו אפשר לשטוף את הכלים לאחר שסיימנו לאכול את ארוחת הערב הכי טעימה מבלי לגשת ולו פעם אחת אל המטבח שנמצא בתוך הבית עצמו. בטוח לשכנים אין כזה בגינה…

 

מאמרים אחרונים

עיצוב פנים מטבחים
עיצוב פנים מטבחים
stg 09.07.19
עיצוב פנים מטבחים עיצוב הפנים של מטבחים עבר שינויים רבים במה
מטבחים מודרניים
מטבחים מודרניים
stg 09.07.19
מטבחים מודרניים בשנים האחרונות הפכו המטבחים המודרניים בבית ה
מטבח כפרי מודרני
מטבח כפרי מודרני
stg 09.07.19
מטבח כפרי מודרני מטבח כפרי מודרני הינו אחד מסגנונות עיצוב המ
מטבחים מעוצבים
מטבחים מעוצבים
stg 09.07.19
מטבחים מעוצבים מטבחים מעוצבים הפכו לסטנדרט בבית הישראלי, הם

מאמרים נבחרים

עקבו אחרינו בפיסבוק
עקבו אחרינו באינסטגרם