03-6182357

מטבחי לוגת – מטבח שחיים בו
מטבחים מודרניים יוקרתיים
פורסם בתאריך:28/09/16
כותב: מטבחי
Avatar
מטבחים מודרניים יוקרתיים

מטבחים מודרניים יוקרתיים

מטבחים מודרניים יוקרתיים הם השילוב המושלם בין חומרי הגלם האיכותיים ביותר, רמת גימור גבוהה, אחסון אופטימלי וכמובן עיצוב שמותיר כל אורח חדש שמבקר בפעם הראשונה במטבח שלנו בפה פעור. אל תתפשרו בתכנון המטבח שלכם – זה החלל שללא ספק דורש את כל תשומת הלב והמחשבה ולכן כדאי מאוד להשקיע את הזמן, את האנרגיה והמחשבה הדרושים כדי להגיע לתוצר הרצוי.

אנחנו במטבחי Lugat מומחים בתכנון, בנייה ועיצוב של מטבחים מודרניים יוקרתיים. אז איך עושים את זה? כמו כל דבר בחיים הדורש תכנון, מחשבה ותשומת לב עלינו לעבוד בשלבים ולא סתם ככה לבחור את המטבח שהכי מצא חן בעינינו על רגל אחת. הרי עלינו לשים דגש על גודל החלל, על המבנה שלו ורק ככה נוכל לתכנן את המטבח שלנו בצורה פרקטית ונוחה. גם אם נבחר את המטבח הכי יוקרתי, הכי יפה והכי מרשים, אם אותו חלל לא עונה לצרכים שלנו, לא עשינו כאן שום דבר אלא רק בזבזנו זמן יקר וכסף.

שלב ראשון בכל מטבח זיהוי הצרכים של כל בני הבית

יש בתים בהם סועדים 3 ארוחות ביום ויש כאלה שפתיחת המקרר הינה אירוע יומי חד פעמי בו חוטפים איזה משהו לדרך בעוד בבתים אחרים המטבח מהווה מקום מפגש חברתי בו יוצרים אינטראקציה, מכינים שיעורי בית, יושבים על המחשב לצד כוס אספרסו ומכינים אחר הצהריים עוגיות עם הילדים. לכן תכנון המטבח על פי כל אותם צרכים הינו קריטי לקבלת המטבח המושלם. השלב הבא כולל כמובן הדמיות תלת מימדיות בהן אנו מדמים את התוצר הסופי של המטבח שתכננו על פי כל אותם צרכים. הרעיון הוא לבצע שיפורים לאורך הדרך עד למצב שנגיע לדיוק מושלם וליצירת מטבח אידיאלי.

מטבחים מודרניים יוקרתיים

מטבחים מודרניים יוקרתיים – ועכשיו בוחרים

זה הזמן לבחור את החיפויים, את הקרמיקות, את סוג הכיור שמתאים לנו, את הברז, החזיתות, הפרזולים וכמובן מכשירי החשמל. יש להקפיד לאורך כל הדרך שכל המרכיבים מצד אחד אכן מתאימים זה לזה מבחינה עיצובית כלומר משתלבים זה עם זה בהרמוניה ומצד שני עדיין שומרים על אחד הדגשים הכי חשובים בעיצוב המטבח הביתי המודרני – פרקטיות. חשוב גם לשים לב שאין חריגה מהתקציב וכי אנו עומדים בתכנית הראשונית שלנו.

אנחנו במטבחי Lugat מגיעים אליכם הביתה במטרה לבחון את החלל עצמו ולראות מהן החולשות ומהן החוזקות של כל חלל. המטרה הינה להדגיש את החוזקות ולשפר את החולשות כדי שנוכל להוציא את המקסימום ולהנות ממטבח יוקרתי, מודרני, פונקציונלי ונוח. למשל אם יש הרבה חלונות, נדאג לנצל את זה ולמקם את הכיריים ממש ליד החלון. אם החלל קטן, נדע מראש שעלינו לשים עוד יותר דגש על התכנון ולמקסם את גודל החלל כמה שאפשר תוך הקפדה על מיקומם של פתרונות האחסון, המגירות, הארונות ומכשירי החשמל. רק כאשר מסתכלים על החלל ב-10 עיניים, בוחנים אותו ובונים תכנית מסודרת, אפשר להנות ממטבח שמצד אחד נבנה בדיוק לפי המאפיינים של אותו חלל ומצד שני משרת את כל הצרכים שלנו ואף נותן מענה עיצובי.

הרעיון הוא לבחון כל דבר ולראות כיצד אותה בחירה משפיעה על המטבח שלנו.
חשוב לזכור! חל שינוי של משש במענה שהמטבח מספק לנו ולכל בני הבית ולכן עלינו להביא לידי ביטוי את השינוי הזה כי מדובר בחלל שאמור לשרת אותנו לאורך שנים רבות.

מאמרים אחרונים

עיצוב פנים מטבחים
עיצוב פנים מטבחים
stg 09.07.19
עיצוב פנים מטבחים עיצוב הפנים של מטבחים עבר שינויים רבים במה
מטבחים מודרניים
מטבחים מודרניים
stg 09.07.19
מטבחים מודרניים בשנים האחרונות הפכו המטבחים המודרניים בבית ה
מטבח כפרי מודרני
מטבח כפרי מודרני
stg 09.07.19
מטבח כפרי מודרני מטבח כפרי מודרני הינו אחד מסגנונות עיצוב המ
מטבחים מעוצבים
מטבחים מעוצבים
stg 09.07.19
מטבחים מעוצבים מטבחים מעוצבים הפכו לסטנדרט בבית הישראלי, הם

מאמרים נבחרים

עקבו אחרינו בפיסבוק
עקבו אחרינו באינסטגרם