03-6182357

מטבחי לוגת – מטבח שחיים בו
תאורת לד למטבח
פורסם בתאריך:28/10/18
כותב: מטבחי
Avatar
תאורת לד למטבח

המטבח הוא מרכז הבית! זוהי עובדה שאין עליה חולק. כולנו יודעים כי המטבח זהו האזור החם – תרתי משמע – של הבית.

שם אנחנו נפגשים לכוס קפה של שחרית ושם אנחנו גם אוכלים את ארוחת הבוקר. אנחנו מכינים ומבשלים שם את ארוחת הצהריים וגם קופצים מידי פעם כשמשעמם לנו כדי לחטט במזווה, לנבור במקרר, לטעום משהו, לשתות קפה וכדומה… מובן שגם לקראת עבר המשפחה כולה מתקבצת לה למטבח וגם אחר כך יש לנו את ציפורי הלילה שימשיכו לבקר מידי פעם למטבח כשאר העייפות תאיים להכריע אותם אך הם עדיין לא סיימו את המטלות שלהם לאותו יום. צמיד נראה כי הפתרון והמענה לכל הצרכים שלנו יימצא איכשהו במטבח. תאורת לד למטבח עשויה לתרום רבות לאווירה המאירה והחמימה במטבח.

כולנו יודעים כי המטבח זהו החלל אשר בו אנחנו אמורים להשקיע הכי הרבה ביחס לכל שאר חדרי הבית. המטבח הינו החלל הכי מרכזי בבית ואשר שם אנחנו מבלים את רוב השעות שאנחנו נמצאים בבית. כי במטבח יש לנו את האוכל המנחם, את השתייה המגוונת ובאופן כללי שם זה מוקד ההתרחשויות של הבית. לא לחינם אנחנו עדים לכך כי כיום משקיעים הרבה מאוד בעיצוב של המטבח על מנת שהוא אכן יעניק לנו את המענה המשלם מכל הבחינות.

מטבח נעים ומזמין

כאשר המטבח מעוצב באופן נכון הוא הופך להיות חלל הרבה יותר סימפטי ונוח. כיף לשבת ולאכול במטבח, נעים לבלות בו עם בני הבית ולשוחח על הא על דא. כיף לארח בו אורחים ואפילו הילדים מעדיפים להכין במטבח את שיעורי הבית שלהם קרוב לאבא או אימא הנמצאים שם בדרך כלל…

תאורה מתאימה למטבח

כאשר אנחנו באים לתכנן את המטבח שלנו אנחנו מוצאים את עצמנו מול אינספור אפשרויות. הדילמה הינה גדולה ומשמעותית במיוחד. איך אנחנו יכולים לתכנן מתוך קטלוג את מטבח החלומות שלנו?

אז האמת היא שכאשר מדובר בתכנון או עיצוב של המטבח, מומלץ מאוד להיעזר בשירותיה של מעצבת פנים. כאשר אתם נעזרים במעצבת הפנים אתם למעשה יכולים להיות רגועים כי הבית שלכם יקבל את התכנון הכי מתאים והכי מדויק עבורו.

זה  יכלול את העיצוב הנכון של הארונות אך לא רק. מעצבת הפנים תיקח בחשבון גם את סוג התאורה כמו גם את עוצמה ביחס לאופי וסגנון של הבית ועל פי זה היא תמליץ על התאורה המתאימה.

ברוב המקרים ההמלצה תהיה על תאורת לד במטבח. כי הלד מעניק מצד אחד תאורה מוארת ובולטת במיוחד ומצד שני מדובר בתאורה עם עלויות נמוכות במיוחד.

תאורת הלד למעשה פרצה דרך בשנים האחרונות כאשר אנחנו רואים כי אכן בבתים רבים נהנים הים מתאורה הרבה יותר איכותית כאשר היא בעליות ממש נמוכות ביחס לתאורה המסורתית אשר ממנה נהנינו עד היום.

מאמרים אחרונים

עיצוב פנים מטבחים
עיצוב פנים מטבחים
stg 09.07.19
עיצוב פנים מטבחים עיצוב הפנים של מטבחים עבר שינויים רבים במה
מטבחים מודרניים
מטבחים מודרניים
stg 09.07.19
מטבחים מודרניים בשנים האחרונות הפכו המטבחים המודרניים בבית ה
מטבח כפרי מודרני
מטבח כפרי מודרני
stg 09.07.19
מטבח כפרי מודרני מטבח כפרי מודרני הינו אחד מסגנונות עיצוב המ
מטבחים מעוצבים
מטבחים מעוצבים
stg 09.07.19
מטבחים מעוצבים מטבחים מעוצבים הפכו לסטנדרט בבית הישראלי, הם

מאמרים נבחרים

עקבו אחרינו בפיסבוק
עקבו אחרינו באינסטגרם