03-6182357

מטבחי לוגת – מטבח שחיים בו
מטבחים עם שיש שחור
פורסם בתאריך:08/06/16
כותב: מטבחי
Avatar
מטבחים עם שיש שחור

בעולם שבו טרנדים משתנים ומתחלפים אחת לכמה ימים, רבים מאיתנו מחפשים את המקורי, את הייחודי, את החדש והשונה. בהיותנו באים לשפץ או לעצב את חלל המטבח, יש המון קריטריונים ותהליכים אותם עלינו לקחת בחשבון. מיקומם של הדברים, הסגנון העיצובי, בחירת חומרי הגלם והאביזרים המשלימים, האווירה שתיווצר, התאורה, החיפויים ועוד. הדרך שבה נבחר לשלב בין הדברים היא זו שתשפיע על המראה הסופי של המטבח שלנו, על הפונקציות השונות שנוכל לבצע ועל ההתנהלות הכללית שלנו באחד החללים החשובים והמשמעותיים בבית הן מבחינה עיצובית והן מבחינה פונקציונלית.

r3

מטבחים עם שיש שחור הם בין הטרנדים שנותנים את הטון במטבחים מודרניים וחדשניים בעיקר. הטרנד התחיל כמובן באירופה והחל להגיע אלינו לישראל רק בשנים האחרונות. חברת לוגת מטבחים מביאה לכם את החידושים הכי מרהיבים היישר מחו״ל, כדי שתוכלו להנות ממטבח מעוצב להפליא, מטבח המשלב עיצוב, אלגנטיות ופונקציונליות ביחד. בשונה ממה שאנשים חושבים, הוספה של הצבע השחור בנגיעות או באופן שלם בין אם זה בארונות, בשיש או בריצוף ובין אם באלמנטים ומוצרי החשמל המשלימים את המטבח, תעניק למטבח שלנו מראה חדשני ואחר לגמרי ממה שהתרגלנו לראות במטבחים הישראלים.

אמנם הצבע השחור נחשב לצבע דומיננטי, עוצמתי וחזק אך זה גם מה שמאפשר לנו לשלב עימו בהרמוניה מוחלטת חומרי גלם מיוחדים כמו שלל מתכות, תאורה מודרנית תעשייתית, זכוכית ועוד. הצבע השחור הוא צבע אלגנטי, צבע שמראה על סטייל, שיק וקדמה.  גם מבחינת הצבעים האחרים שנבחר לשלב עם הצבע השחור יש המון משחקים מעניינים שאפשר ליצור באמצעות גוונים ומרקמים.

טיפים לבחירת שיש למטבח

1-5

  1. בחרו בעל מקצוע מעולה לביצוע השיש במטבח ולא להתפתות למחירים זולים שלרוב מראים על עבודה ברמת גימורה נמוכה.
  2. בחרו בשיש עמיד במים וכך תוכלו להימנע מלעשות מעצור מים באזורים שבהם השיש בה במגע עם מים, מה שלרוב פוגע בעיצוב ובמראה הייחודי שלו.
  3. טרם אתם בוחרים את משטח השיש בדקו את רמת הרכות של השיש וכיצד יש לתחזק אותו על בסיס שוטף. תחזוקה הינה חשובה ותמנע מצב של היווצרות כתמים ושאריות לכלוך על גבי המשטח.
  4. בחרו בשיש שתואם את תכונות הבית. יש סוגים מסוימים של שיש שסופגים למשל כתמים של שמן ומרגרינה ולכן אם אתם נוטים לאפות ולרדד בצק על המשטח, מומלץ להתייעץ עם בעל מקצוע ולבחור בשיש שתואם את הצרכים שלכם.

מאמרים אחרונים

עיצוב פנים מטבחים
עיצוב פנים מטבחים
stg 09.07.19
עיצוב פנים מטבחים עיצוב הפנים של מטבחים עבר שינויים רבים במה
מטבחים מודרניים
מטבחים מודרניים
stg 09.07.19
מטבחים מודרניים בשנים האחרונות הפכו המטבחים המודרניים בבית ה
מטבח כפרי מודרני
מטבח כפרי מודרני
stg 09.07.19
מטבח כפרי מודרני מטבח כפרי מודרני הינו אחד מסגנונות עיצוב המ
מטבחים מעוצבים
מטבחים מעוצבים
stg 09.07.19
מטבחים מעוצבים מטבחים מעוצבים הפכו לסטנדרט בבית הישראלי, הם

מאמרים נבחרים

עקבו אחרינו בפיסבוק
עקבו אחרינו באינסטגרם