03-6182357

מטבחי לוגת – מטבח שחיים בו
איך להשיג מטבח במחיר שפוי?
פורסם בתאריך:20/06/17
כותב: מטבחי
Avatar
איך להשיג מטבח במחיר שפוי?

רוצים לבנות מטבח חדש ולא בא לכם לקרוע את הכיס? מטבחי לוגת בשיתוף עם פורטל המטבח שלי הכינו בעבורכם את הדרכים להשיג מטבח חדש ויוקרתי במחיר שפוי ומשתלם.

חפשו אחר מבצעים!

הדרך הידועה והקלה ביותר היא לחפש מבצעים אצל המותגים והחברות השונות, בדרך כלל בכל סוף קלנדרית יש מבצעים של סוף שנה ומחירי המטבחים השונים צונחים משמעותית, מדובר על ירידה של 40% ועד 70% מהמחיר המקורי. גם כאשר מחליפים "קולקציה" או סדרה ניתן למצוא ירידה משמעותית במחיר.

הגודל בהחלט קובע.

מטבחים גדולים לוקחים המון חומרים, זמן עבודה, תכנון נוסף כל אלו מייקרים את עלות המטבח, לעיתים בנייה של מטבחים קטנים יכולה לספק לנו חסכון בכסף ובעלות המטבח, שבעתיד ניתן להגדילו כמובן, אם זה באמצעות אי או המשך בנייה של המטבח.

לא חייבים לבחור במותג!

ישנם המון מותגים עם מעצבים מהוללים בכל הענף, כאשר המחירים מרקיעים שחקים בשל העיצובים הססגוניים והחומרים האיכותיים, לעיתים על מנת לחסוך צריך להתפשר והזמנה של מטבח מנגר ולא מחברת מטבחים היא אחד הפתרונות.

מטבחים מתצוגה

רכישה של מטבח אשר היה בתצוגה זה בהחלט לא מילה גסה, כאשר במטבח לא נעשה שום שימוש מקצועי או יום יומי, אלא היה מוצג בלבד, רכישה של מטבחים כאלו היא במחיר מופחת משמעותית לפחות במחצית מהסכום המקורי ועל מנת לחסוך, זאת אופציה שבהחלט ניתן לבחון.

חפש אחר מטבחים זולים

על מנת למצוא מטבח במחיר זול זה לא אומר שצריך להתפשר על חומרי גלם, על נראות המטבח או על גודלו, אלא לבצע עבודת מחקר מעמיקה יותר ולברר כיצד חוסכים בעלות באמצעות ביצוע השוואת מחירים בין החברות השונות והנגריות העוסקות בתחום, רק לאחר ביצוע של עבודת חקר מעמיקה והשוואות, באמת תוכל למצוא מטבחים זולים באיכות גובהה.

סוד קטן, תקציב.

כיום ניתן למצוא ברשת האינטרנט מידע אין סופי, ישנם אתרים אשר מספקים לכם פרספקטיבה לגביי מחירים, השוואות ועלויות של מגוון דברים. אם תחפשו מטבח עד תקציב X. תוכלו לראות מה תקבלו בתקציב הזה, כיום זה נפוץ מאוד למצוא בצורה הזו מוצרים ושירותים, כמו כן לא חייבים להשתמש ברשת האינטרנט ולגשת לחברות ונגריות ולהציב את התקציב בפניהם ולראות מה הם מציעים בתמורה.

אולי לא לרכוש?

לעיתים במקום רכישה ניתן לבצע חידוש מקצועי ומסיבי של המטבח עצמו! דבר אשר יכול לתת לנו נראות חדשה לפחות לתקופה הקרובה עד שנחסוך עוד כמה שקלים ונרכוש את אחד החלומות שלנו, באמצעות צביעה של דלתות, החלפת ידיות, הדבקה של קרמיקה או חיפוי זכוכית נוכל לקבל מראה חדש ומרענן בתקציב זעום.

מאמרים אחרונים

מטבח מודרני לבן
מטבח מודרני לבן
מטבחי 25.11.18
מטבח מודרני לבן עיצוב מטבחים הוא תחום דינאמי ומרתק שניכרות ב
מה הופך מטבח לכפרי?
מה הופך מטבח לכפרי?
מטבחי 19.11.18
מטבחים כפריים מעוצבים – מה הופך מטבח לכפרי? מאז ומעולם
תאורת לד למטבח
תאורת לד למטבח
מטבחי 28.10.18
המטבח הוא מרכז הבית! זוהי עובדה שאין עליה חולק. כולנו יודעים
חידוש ושיפוץ מטבחים ישנים
מטבחי 26.09.18
חידוש המטבח הביתי שלכם לאו דווקא מצריך שבירת קירות והוצאה של

מאמרים נבחרים

עקבו אחרינו בפיסבוק
עקבו אחרינו בגוגל פלוס
עקבו אחרינו באינסטגרם