03-6182357

מטבחי לוגת – מטבח שחיים בו
מה נכלל במטבח אנגלי?
פורסם בתאריך:15/06/16
כותב: מטבחי
Avatar
מה נכלל במטבח אנגלי?

בין הטרנדים שכבשו את שנות ה-2000 בעיצוב מטבחים הוא המטבח האנגלי. המטבח האנגלי מעוצב בהרמוניה עם המטבח הכפרי הקלאסי, מעניק לחלל ולבית אווירה ביתית, חמימה ואותנטית.

רוב המטבחים האנגלים יהיו עשויים מעץ מלא איכותי והשילוב בין גימורים נקיים, פרזולים מוקפדים וריהוט חם יעניקו למטבח מראה של יצירה אמנותית ממש. מטבח אנגלי הוא מטבח המשלב מגוון אלמנטים וחשוב לעשות שימוש נכון בחוממטבח האנגלירי הגלם ובמאפיינים השונים במטרה להימנע מעומס מיותר. אז מה נכלל במטבח האנגלי ועל מה אנו במטבח לוגת שמים דגש?

  • עבודת יד – כשאנשי הצוות שלנו מתכננים, מעצבים ובונים מטבח אנגלי ישר ניתן לראות את המגע האנושי. בעוד למטבחים המודרניים גימור נקי תעשייתי כמעט, המטבחים האנגליים נראים כאילו מישהו באמת בנה אותם בידיים שלו. אנו שמים את הדעת על גימורים מיוחדים בהתאם לטעם האישי של הלקוחות שלנו ומקפידים שתיווצר הרמוניה מושלמת בין הצבעים הנבחרים, הידיות והפינישים הקפדניים. המטבח האנגלי לרוב יהיה מאופיין בחריטות מסוגננות ומיוחדות בדלתות ובארונות, עיטורים מגולפים ועוד.
  • פינת האוכל היא המרכז של המטבח – בין אם תעדיפו פינת אוכל עגולה, מרובעת או מלבנית, בין אם תחליטו שפינת האוכל היא דווקא הבר המרכזי שמקביל לאי בו מבשלים או בין אם שילוב של השניים, אין ספק כי האזור בו סועדים זה לצד זה מהווה נוכחות בולטת. מכיון ומדובר לרוב במטבח עם נגיעות של כפריות, הפן המשפחתי חשוב כאן מאוד ולכן הדגש על פינת האוכל לרוב יהיה ממאפייניו הבולטים של המטבח האנגלי.
  • העץ הוא המלך – בין אם תבחרו בעץ במראה הטבעי שלו או בין אם בעץ צבוע בשמנת או לבן, חומר העץ שלמעשה מעניק את אותה חמימות, אותנטיות ומשפחתיות במטבח הוא החומר המבוקש וזה המאפיין את המטבח האנגלי. חברת מטבחי לוגת עושה שימוש בעץ איכותי, כזה המתאים ועבר את כל התהליכים החיוניים למטבח בשל החום, הלחות והרטיבות שנוצרת בחלל.

בחירה של מטבח אנגלי מבית מטבחי לוגת תחדיר לתוך הבית אווירה אירופאית המשלבת אמנות, גילופים, עיטורים וחריטות יוצאים דופן. מדובר במטבח מסוגנן בו שמים דגש על כל הפרטים, קטנים כגדולים. אם אתם רוצים לשמור על מראה קלאסי שתמיד יישאר עדכני, בשילוב חומרים טבעיים, משטחי עבודה גדולים והקפדה על רמת גימור מושלמת – זה המטבח שאתם רוצים. אין זה אומר שלא ניתן לבחור בסגנון האנגלי בבתים מודרניים אלא פשוט יש להכניס למטבח אלמנטים תעשייתיים ולעשות שימוש בחומרי גלם שישתלבו עם הסגנון של מטבח כפרי זה ועדיין לא יאבדו מהחדשניות האנגלית שלהם.

מאמרים אחרונים

עיצוב פנים מטבחים
עיצוב פנים מטבחים
stg 09.07.19
עיצוב פנים מטבחים עיצוב הפנים של מטבחים עבר שינויים רבים במה
מטבחים מודרניים
מטבחים מודרניים
stg 09.07.19
מטבחים מודרניים בשנים האחרונות הפכו המטבחים המודרניים בבית ה
מטבח כפרי מודרני
מטבח כפרי מודרני
stg 09.07.19
מטבח כפרי מודרני מטבח כפרי מודרני הינו אחד מסגנונות עיצוב המ
מטבחים מעוצבים
מטבחים מעוצבים
stg 09.07.19
מטבחים מעוצבים מטבחים מעוצבים הפכו לסטנדרט בבית הישראלי, הם

מאמרים נבחרים

עקבו אחרינו בפיסבוק
עקבו אחרינו באינסטגרם