03-6182357

מטבחי לוגת – מטבח שחיים בו
עיצוב מטבחים בצורה שעוד לא הכרתם
פורסם בתאריך:13/03/18
כותב: מטבחי
Avatar
עיצוב מטבחים בצורה שעוד לא הכרתם

רבים משקיעים לא מעט כסף בבניית הבית, בעיצובו ובשיפוצו, כאשר המטבח זוכה ללא מעט תשומת לב במסגרת התהליך הזה ומשולבים בו שלל של אלמנטים, שיחד יוצרים את המראה המתבקש. ישנן כיום לא מעט דרכים "להקפיץ" את מראה המטבח, להוסיף לו סטייל ואווירה ייחודית. בחירה נכונה של ווילונות, היא דרך מצוינת לעשות זאת, ובתנאי שהם משתלבים באופן מושלם לצד האלמנטים האחרים.

שילוב של ווילונות מתאימים למטבח

וילונות הצללה למטבח הם אלמנט דקורטיבי בפני עצמו, התורם לא מעט למראהו של אחד החללים החשובים ביותר בבית. בין אם אתם נוהגים לבלות לא מעט במטבח ובין אם לאו, סביר שתרצו לעצב ולסגנן אותו כך שהוא יתאים לכם ולצרכים שלכם. באמצעות וילונות ניתן לקבל את אפקט ה"ואוו" מצד אחד, ומצד שני גם לחסום את כמות האור הרב, הנכנס למטבח בשעות היום החמות. ישנם מטבחים עם חלונות גדולים, מטבחים הפונים לכיוון דרום המקבלים לאורך מרבית שעות היום אור רב ושמש חזקה. השוהים במטבח מוצאים עצמם מתמודדים עם קושי רב, שניתן להתגבר עליו באמצעות וילון. הווילונות האלה יוצרים את הצל שבו מעוניינים ומווסתים באופן הזה את כמות האור שנכנסת למטבח. כך, גם אם מדובר בשעות החמות והמוארות ביותר של היום, ניתן לבשל ולשהות בו מבלי לחוש בחוסר נוחות וליהנות מכמות האור המדויקת. מעבר לכך, הווילונות מציעים גם את הפרטיות שבה רבים מעוניינים. כאשר חלונות המטבח פונים לבתים אחרים או לרחוב, באמצעות הווילון ניתן להפריד בין החלק החיצוני לבין החלק הפנימי וליצור פרטיות מלאה, שחשובה מאד.

איך בוחרים נכון את הווילון

החלטתם לעצב את המטבח שלכם באמצעות אלמנטים שונים וגם להוסיף לו וילונות הצללה? אם כן, תוכלו למצוא כיום מבחר של עיצובים ושל סגנונות שונים, וילונות במידות שונות ובהדפסים שונים. חלק מהם עשויים מקש, חלק מבד, יש כאלה הכוללים פיתוחים ויש יוקרתיים ומיוחדים מאד. כאשר רוצים לשלב ווילון במטבח, יש לוודא שבוחרים כזה שמשלב בין פונקציונאליות ליופי. על הווילון לספק את כמות הצל שבה מעוניינים ולווסת את האור הנכנס למטבח. יחד עם זאת, מכיוון שהוא משמש כאלמנט דקורטיבי הוא צריך להיות יפה, מסוגנן וגם אופנתי. יש לקחת בחשבון את סגנון העיצוב של המטבח כולו, ובהתאם לבחור את הווילון. למטבח בסגנון מודרני, כדאי לבחור ווילון בסגנון זהה. למטבח בסגנון כפרי עם אלמנטים טבעיים, וילון קלאסי יכול להתאים וליצור את המראה שאותו רוצים.

לאור מגוון הווילונות והפריטים והאלמנטים העיצובים המוצעים כיום, אפשר לעצב מטבחים בסגנונות שונים ולהקפיד שגם יתאימו לצרכים הקיימים. כל מה שחשוב לעשות הוא להגדיר אותם תחילה, להשוות בין האפשרויות הקיימות ולשים דגש גם על האיכות. כך אפשר ליצור עיצוב מיוחד במינו ולהפוך את המטבח לאחד החדרים היפים ביותר בבית.

מאמרים אחרונים

מטבח מודרני לבן
מטבח מודרני לבן
מטבחי 25.11.18
מטבח מודרני לבן עיצוב מטבחים הוא תחום דינאמי ומרתק שניכרות ב
מה הופך מטבח לכפרי?
מה הופך מטבח לכפרי?
מטבחי 19.11.18
מטבחים כפריים מעוצבים – מה הופך מטבח לכפרי? מאז ומעולם
תאורת לד למטבח
תאורת לד למטבח
מטבחי 28.10.18
המטבח הוא מרכז הבית! זוהי עובדה שאין עליה חולק. כולנו יודעים
חידוש ושיפוץ מטבחים ישנים
מטבחי 26.09.18
חידוש המטבח הביתי שלכם לאו דווקא מצריך שבירת קירות והוצאה של

מאמרים נבחרים

עקבו אחרינו בפיסבוק
עקבו אחרינו בגוגל פלוס
עקבו אחרינו באינסטגרם