03-6182357

מטבחי לוגת – מטבח שחיים בו
מהן היתרונות של מטבח אפוקסי?
פורסם בתאריך:17/08/16
כותב: מטבחי
Avatar
מהן היתרונות של מטבח אפוקסי?

מהן היתרונות של מטבח אפוקסי?

מטבחים מעוצבים ישנם בדגמים וסוגים שונים, ונראה שלעתים ריבוי האופציות של סוגי המטבחים והעיצובים, גורם לנו להתבלבל ולא להבין איזה מטבח מתאים לנו, לרצונות שלנו ולשימושים של בני הבית. מטבח אפוקסי הוא מטבח שנחשב עמיד יותר ממטבחים רגילים, וזאת בשל הציפוי האפוקסי שלו שעומד בתנאים שונים כולל חום, קור, שריטות ועוד. מלבד העמידות, מאפשר מטבח מסוג זה מראה יוקרתי יותר לחלל הבית, והוא מוסיף המון ייחודיות למטבח המבוקש. אבל מהן היתרונות של מטבח אפוקסי? המומחים של lugat עונים.

לפני הכל – מה המשמעות של המושג 'אפוקסי'

אפוקסי הוא מעיין חומר רך עשוי דבק שמטרתו להגן על העץ. השם 'אפוקסי' הינו מדבק אפוקסי, תוך שהחומר נוצר באמת מדבק שמתייבש ומקנה הגנה רכה על משטחי המטבח.

אבל מהם היתרונות של מטבח אפוקסי?

למטבח אפוקסי מגוון יתרונות הקשורים לאיכות, נוחות ופרקטיות:

מראה יוקרתי במחיר אטרקטיבי – מחיר הוא אחד מהשיקולים הראשונים שמובילים לבחירת סוג המטבח, ולכן הוא היתרון הראשון שנציין. מטבח אפוקסי מקנה את היכולת לקבל מטבח במראה יוקרתי ובמחיר אטרקטיבי. המטבחים שעלות בנייתם אינה יקרה, נראים יוקרתיים מאד ולמרות עלותם הזולה הם עשויים מחומרים עמידים במיוחד, ויכולים להחזיק מעמד שנים רבות.

עמידות וחוזק – חלק מהמהות של מטבח הוא העמידות והחוזק שלו. מטבח אפוקסי הינו מטבח עמיד במיוחד והוא עשוי מחומרי עץ עמידים. בנוסף, בשל ציפוי המטבח, הופך המטבח לעמיד מפני חום, קור ושריטות. עם זאת לעתים רבות מחליפים הלקוחות את הדלתות של המטבח בדלתות שונות, וזאת על מנת להקנות למטבח מראה משודרג.

שילובים ועיטורים – לעתים רבות נעשים שילובים של זכוכית ועיטורים במטבח אפוקסי. כיום באמצעות טכנולוגיה של צביעת המטבח, ניתן לשלב במטבח מגוון טקסטורות מעניינות. את המטבח אפשר לעצב במגוון סגנונות כמו מטבח מודרני, מטבח פרובנס, ועוד. המטבח משתלב עם מגוון סגנונות עיצוב.

ניקוי קל ונוח – אנשים רבים בוחרים במטבח אפוקסי דווקא בשל רמת הניקיון שהמטבח מאפשר. מטבח מסוג זה הינו מטבח מבריק בעל מראה נקי. מלבד זאת ניתן לנקות את המטבח בקלות בעיקר בשל הציפוי החלק שלו. המראה של המטבח נראה תמיד חדש ומבריק. בנוסף המראה המבריק של המטבח מקנה מראה חדיש בכל זמן.

התקנה קלהמטבחים בדרך כלל דורשים התקנה שנמשכת מספר ימים. לעומת זאת מטבח אפוקסי מאפשר התקנה מהירה וקלה, שמתבצעת על ידי המומחים של מטבחי lugat.

התאמת צבעים – אחד היתרונות הכיפיים של מטבח אפוקסי הוא היכולת להתאים מגוון צבעים למטבח. המטבח שנצבע בקלות, מותאם לסוג החלל והקונספט הכללי תוך שהצבעים הנפוצים של המטבח הוא לבן, שמנת, ירוק פיסטוק, צהוב, ואפילו אדום! בעלי מקצוע רבים מתמחים בהתקנה וצביעה של המטבח, כך שניתן לרכוש מטבח מסוג זה בזמן מהיר עם צביעה והתקנה מהירה.

לאיזה סגנון בית מתאים מטבח מסוג זה?

מטבח אפוקסי מתאים בעיקר לחללים המעוצבים בסגנון מודרני. המטבח משתלב בקלות עם הניקיון שהמראה של המטבח מקנה. הברק של המטבח מתאים למראה המבריק של חללים המעוצבים בסגנון מודרני, והקווים הנקיים של המטבח מתאימים לסגנון הקווים הנקיים של בתים וחללים המעוצבים בסגנון מודרני. את המטבח ניתן לשלב עם תאורה מתאימה שמתכתבת בצורה הרמונית עם המטבח, ולהניח על גביו כלים גדולים ומסיביים בגוונים בהירים הנפוצים בסגנון המודרני.

חסכון בעלויות  – אחת הסיבות לרכישת מטבח אפוקסי היא השגת מראה יוקרתי בסכום כסף נמוך יותר מהממוצע. ב lugat ניתן להתאים את המטבח המושלם עבורכם.

מאמרים נוספים בנושא:

מאמרים אחרונים

עיצוב פנים מטבחים
עיצוב פנים מטבחים
stg 09.07.19
עיצוב פנים מטבחים עיצוב הפנים של מטבחים עבר שינויים רבים במה
מטבחים מודרניים
מטבחים מודרניים
stg 09.07.19
מטבחים מודרניים בשנים האחרונות הפכו המטבחים המודרניים בבית ה
מטבח כפרי מודרני
מטבח כפרי מודרני
stg 09.07.19
מטבח כפרי מודרני מטבח כפרי מודרני הינו אחד מסגנונות עיצוב המ
מטבחים מעוצבים
מטבחים מעוצבים
stg 09.07.19
מטבחים מעוצבים מטבחים מעוצבים הפכו לסטנדרט בבית הישראלי, הם

מאמרים נבחרים

עקבו אחרינו בפיסבוק
עקבו אחרינו באינסטגרם