03-6182357

מטבחי לוגת – מטבח שחיים בו
מה חשוב לדעת לפני רכישת מטבח?
פורסם בתאריך:17/07/17
כותב: מטבחי
Avatar
מה חשוב לדעת לפני רכישת מטבח?

המטבח הוא אחד החללים המשמעותיים בכל בית, ההשקעה בו גם כרוכה בהוצאה של לא מעט כסף. על כן, יש לעשות אותה בחוכמה, כך שתוכלו להיות מרוצים מהתוצאה הסופית. כאשר מחליטים על רכישת מטבח, מדובר על תהליך מורכב ולא פשוט בכלל. מרגע בחירת המטבח ועד הרכבתו, אתם תידרשו להצטייד בהרבה סבלנות ובעיקר לוודא שהעבודה שנעשית היא איכותית והכי חשוב מקצועית.

סגנון המטבח

אם אתם לא ניחנים בחוש עיצוב מפותח, זה בסדר גמור, בשביל זה יש בעלי מקצוע מתחום העיצוב, שישמחו לסייע לכם. נסו להגיע לחנות המטבחים עם מעצב או מעצבת פנים, שהינם בוגרי לימודי עיצוב פנים ובעל ניסיון ותיק עבודות בתחום. אלו ינחו אתכם בבחירת המטבח המתאים ביותר עבור הבית שלכם, כך שישתלב גם עם הסגנון העיצובי הקיים של הבית. כיום, קיימים המון סגנונות של מטבחים, החל מהמטבח הכפרי ועד המטבח ההיי-טקי. כל אחד מהם מאופיין בצבעים המתאימים לו, עשוי מחומרי גלם אחרים ועם דוגמאות וטקסטורות שונות.

תכנון המטבח

נאמר שיש לכם חלל יחסית גדול שמיועד להתקנת המטבח, בשלב התכנון תוכלו לבחור אם לשנות את מיקום ארונות המטבח, האם להוסיף אי בו תוכלו לאכול וגם להשתמש בו עבור אחסון דברים שונים, האם להתקין מוצרי חשמל שונים כמו קולט אדים, לקבוע היכן ימוקמו הכיריים והתנור – האם כיחידה אחת או שהתנור יותקן בארון בילד אין משלו ועוד. את כל אלה, ניתן לתכנן בסקיצה הראשונית. בתהליך זה ישתתפו גם נציגי חברת המטבחים וגם איש המקצוע שלכם (מעצב או מעצבת הפנים שבחרתם). לפי הסקיצה, תוכלו לדמיין כיצד יראה המטבח שלכם. במידה ולא תהיו מרוצים מהסקיצה, תוכלו לשנות אותה עד שהיא תהיה לשביעות רצונכם.

צבעים וחיפויים לקירות

הצבע נבחר בהתאם לסגנון המטבח שלכם וכך גם החיפוי. יש מגוון של חיפויים שרק יתרמו לאווירה נעימה ונינוחה במטבח. כך למשל, אם בחרתם במטבח כפרי, החיפוי יכול להיות מורכב מקיר של בריקים בצבע חום ושמנת, שיכול להשתלב בצורה מצוינת עם עיצוב המטבח. מבחינת הצבעים, אם בחרתם מטבח היי טקי, המראה שלו צריך להישמר כאלגנטי, נקי וחלק ועל כן הצבע שהכי מתאים הוא הצבע הלבן או השמנת.

שורה תחתונה

כאשר מדובר על קניית מטבח, לא מדובר על קנייה מהירה שנגמרת לאחר שאתם הולכים מהחברה. יש נושאים שחשוב מאוד להתחשב בהם כמו, זמן אספקה, הובלה, החזרה, תיקונים ועוד. חשוב לבדוק שיש להם כיסוי ומענה בחוזה שאתם חותמים מול החברה המספקת לכם את המטבח. מעבר לכך, חשוב מאוד לבצע סקר שוק ולבדוק את המחירים גם בחברות אחרות. נסו גם לבדוק אם יש המלצות על החברה והאם היא באמת מקצועית ואמינה. אם יש אפשרות, בקשו גם לראות מטבחים שהותקנו על ידי החברה, אצל לקוחות פרטיים או עסקיים.

מאמרים אחרונים

עיצוב פנים מטבחים
עיצוב פנים מטבחים
stg 09.07.19
עיצוב פנים מטבחים עיצוב הפנים של מטבחים עבר שינויים רבים במה
מטבחים מודרניים
מטבחים מודרניים
stg 09.07.19
מטבחים מודרניים בשנים האחרונות הפכו המטבחים המודרניים בבית ה
מטבח כפרי מודרני
מטבח כפרי מודרני
stg 09.07.19
מטבח כפרי מודרני מטבח כפרי מודרני הינו אחד מסגנונות עיצוב המ
מטבחים מעוצבים
מטבחים מעוצבים
stg 09.07.19
מטבחים מעוצבים מטבחים מעוצבים הפכו לסטנדרט בבית הישראלי, הם

מאמרים נבחרים

עקבו אחרינו בפיסבוק
עקבו אחרינו באינסטגרם