03-6182357

מטבחי לוגת – מטבח שחיים בו
התאמת גופי תאורה למטבח ופינת האוכל
פורסם בתאריך:15/02/16
כותב: מטבחי
Avatar
התאמת גופי תאורה למטבח ופינת האוכל

בכל הנוגע לעיצוב הבית ותכנון נכון של מרחב המגורים, כדאי לדעת כי התאמת תאורה נכונה אל פינת האוכל ואל המטבח: חשובה במיוחד וזאת בשל הצורך לבשל במקום מואר, אך בד בבד להקנות לאזור זה, מראה נעים ומזמין.

המטבח שלנו המעוצב במגוון עיצובים, החל מעיצוב מודרני נקי עד לעיצוב כפרי, חמים ונעים: נחשב מרחב כיפי בו אנו נפגשים עם בני המשפחה, מארחים חברים ונהנים מזמן איכות ופינוק.

בשל כך חשוב לדעת לבחור גופי תאורה למטבח בצורה נכונה. אז איך עושים זאת נכון? כמה טיפים לבחירה נכונה בהמשך.

אם אתם מעצבים את הבית או אפילו משקיעים את זמנכם בעיצוב וארגון המטבח, חשוב שתדעו כי מלבד שיפוץ מטבח קיים או רכישת מטבח חדש: יש לבצע התאמת תאורה ושאר פריטים עבור יצירת הרמוניה במרחב.

התאמת גופי תאורה ומנורות לעיצוב הבית

כיום ישנם מטבחים בעיצובים שונים כמו עיצוב כפרי איליו ניתן להתאים נורות פחם שהפכו כה אופנתיות בשנים האחרונות. ישנם מטבחים ופינות אוכל המעוצבים בסגנון מודרני – מה שמאפשר בחירת גופי תאורה בהירים יחסית או בחירה בגופי תאורה צמודי תקרה למראה הנקי והרחב.

עוד ניתן להתאים תאורה אל פינות אוכל ומטבחים בסגנון המלכותי (סגנון פרובנס) הידוע בפרזולים נאים, בשולחנות מעץ כהה מסיבי, תוך יצירת מטבח עשיר בגוונים.

למטבח המלכותי/אלגנטי יתאימו גופי תאורה כמו נברשות (הידועות בשם שנדליר) אותן ניתן להציב מעל פינת האוכל, תוך בחירת גופי תאורה מסיביים המכילים נורות פחם תלויות בעלות אור בהיר אך צהבהב, לקבלת מראה עשיר.

בחירת תאורה למטבח עם סיוע של אנשי מקצוע

בזמן שאתם משפצים מחדש את אזור המגורים, וודאו כי אתם נעזרים באנשי מקצוע כמו המומחים של מטבחי לוגת שיסייעו לכם להתאים מטבח בהתאם לקונספט הכללי של המרחב.

באמצעות שילוב נכון של גופי תאורה עם עיצוב הבית, תוכלו לייצר הרמוניה במרחב ולוודא כי כל פריט מתכתב בצורה הולמת ונכונה עם השני. בכך תהפכו את הבית שלכם למקום מזמין, אלגנטי ונעים.

מאמרים אחרונים

עיצוב פנים מטבחים
עיצוב פנים מטבחים
stg 09.07.19
עיצוב פנים מטבחים עיצוב הפנים של מטבחים עבר שינויים רבים במה
מטבחים מודרניים
מטבחים מודרניים
stg 09.07.19
מטבחים מודרניים בשנים האחרונות הפכו המטבחים המודרניים בבית ה
מטבח כפרי מודרני
מטבח כפרי מודרני
stg 09.07.19
מטבח כפרי מודרני מטבח כפרי מודרני הינו אחד מסגנונות עיצוב המ
מטבחים מעוצבים
מטבחים מעוצבים
stg 09.07.19
מטבחים מעוצבים מטבחים מעוצבים הפכו לסטנדרט בבית הישראלי, הם

מאמרים נבחרים

עקבו אחרינו בפיסבוק
עקבו אחרינו באינסטגרם