03-6182357

מטבחי לוגת – מטבח שחיים בו
4 טיפים לעיצוב מטבח החלומות
פורסם בתאריך:25/04/16
כותב: מטבחי
Avatar
4 טיפים לעיצוב מטבח החלומות

זה נכון שהמטבחים של היום משדרים מראה עיצובי נקי, מרשימים כל מי שנכנס החל מהשימוש בחומרי גלם ייחודיים ועד רמת הגימור המושלמת, אך בכדי שהמטבח שלנו באמת יהיה מושלם, עלינו לדאוג גם להיבט הפרקטי.

המטבח שלנו חייב להיות מתוכנן תוך מחשבה תחילה בהתאם לגודל החלל, להתאים לפעולות השונות אותן אנו מבצעים ביומיום ולמאפייני האירוח שלנו (כמות אנשים, תדירות) ויחד עם זאת לספק לנו מקום אחסון רחב שיסייע לנו לשמור על הסדר. אז הנה כמה כללים לעיצוב מטבח נכון, כללים שיהפכו את המטבח שלכם למעוצב ויחד עם זאת נוח לעבודה.

ליחצו כאן לצפייה בקטלוג המטבחים שלנו >>

מטבחי לוגת - מטבחים ברמה אחרת

תכננו את המיקום של כל דבר לפני – ההמלצה הינה לכתוב על דף לבן בדיוק מה אתם מעוניינים לאחסן במטבח החל מכמות הסירים, דרך התבלינים ובקבוקי השתייה, מכשירי החשמל ועד לאביזרים משלימים. נסו לחשוב על הכל כולל ספרי הבישול, כמות המוצרים אותם אתם נוהגים לאחסן במזווה, זה מאוד יעזור לתכנן את המטבח בהיבט הפרקטי ולהימנע ממצב של מחסור במקום. נסו גם לצמצם ולהפחית את מה שלא באמת צריך.

יש דברים שאי אפשר לפספס – התמקדו באזורים החשובים בתהליך התכנון המוקדם. מקרר, כיור, משטחי עבודה ותנור. הכי נוח למקם את הכיור באמצע בין שני משטחי עבודה ולהקפיד על מרחק אידיאלי בין הכיור לכיריים במידת האפשר. במידה ויש חלון, מומלץ למקם את הכיור מתחתיו, אך כמובן שזה בגדר המלצה, תלוי איפה אתם מעוניינים לייבש את הכלים.

ארונות – המגמה היום הינה להפחית את כמות הארונות וליצור ארונות ארוכים וגבוהים שכן יותר מדי ארונות – גם תחתונים וגם עליונים יוצרים מראה של עומס ולעתים אנו גם לא עושים שימוש בכל המקום הזה. נסו לתכנן אזור ספיציפי לארונות גבוהים בהם תוכלו כמובן למקם גם את התנור, המיקרוגל ופריטי האחסון. העומק הסטנדרטי של הארונות לרוב יהיה בהתאם לעומק של הכיריים והתנור בממוצע של 60 סנטימטרים. במידה והחלל שלכם קטן, לכן אתם ממקמים את הכיריים והתנור במקום אחר, גם 40 סנטימטרים יספיקו.

חיפויים ושיש – בחרו בשיש סטנדרטי, קל לניקוי ועמיד בפני שריטות, מכות וחבטות של סירים ומחבתות. מבחינת חיפויים ניתן לשלב חיפויי זכוכית במטבח מודרני, קרמיקה או טיח עם פיגמנט, הבחירה כמובן תלוי בויז׳ן העיצובי שממש המטבח.

למידע נוסף על סוגי מטבחים:

בנוסף, חשוב להתייחס לתאורה ולשלב גופים צמודי תקרה במטרה לפזר את האור כמו שצריך. ניתן לשלב גם פלורנסטים מתחת לארונות המאירים את משטחי העבודה ומספקים לנו עבודה נוחה עם הרבה אור. גם פסי צבירה הפכו פופולארים במיוחד, שכן ניתן באמצעותם לכוון את כיוון האור והעוצמה שלו.

מאמרים אחרונים

עיצוב פנים מטבחים
עיצוב פנים מטבחים
stg 09.07.19
עיצוב פנים מטבחים עיצוב הפנים של מטבחים עבר שינויים רבים במה
מטבחים מודרניים
מטבחים מודרניים
stg 09.07.19
מטבחים מודרניים בשנים האחרונות הפכו המטבחים המודרניים בבית ה
מטבח כפרי מודרני
מטבח כפרי מודרני
stg 09.07.19
מטבח כפרי מודרני מטבח כפרי מודרני הינו אחד מסגנונות עיצוב המ
מטבחים מעוצבים
מטבחים מעוצבים
stg 09.07.19
מטבחים מעוצבים מטבחים מעוצבים הפכו לסטנדרט בבית הישראלי, הם

מאמרים נבחרים

עקבו אחרינו בפיסבוק
עקבו אחרינו באינסטגרם