03-6182357

מטבחי לוגת – מטבח שחיים בו
מטבחי יוקרה
פורסם בתאריך:15/06/15
כותב: מטבחי
Avatar
מטבחי יוקרה

מטבחי יוקרה

איכותם הבלתי מתפשרת, עמידותם, חומרי הגלם הייחודיים ועיצובם המרהיב הפכו את מטבחי היוקרה למבוקשים בכל בית. אך כידוע, על איכות משלמים לא מעט. קניית מטבח יוקרתי שישרת אותנו תקופה ארוכה אינה עניין של מה בכך, ועלינו לשים לב לכמה נקודות חשובות שיעזרו לנו למצוא את הכיוון והאופי לחדר הכי חשוב בבית שלנו.

מטבחי יוקרה – למה צריך לשים לב?

אנו במטבחי לוגת יודעים שמטבחי יוקרה מצריכים זמן וידע כדי שההשקעה הכספית תהיה כדאית ותעניק לכם את המטבח הנכון ביותר עבורכם. מטבחי יוקרה ומטבחים באופן כללי, אמורים לשמש אותכם מספר רב של שנים. לכן כחברת מטבחים מובילה, מקצועית ובעלת מוניטין, אנו מקפידים על נהלים ברורים ומדויקים אודות טיבם של חומרי הגלם, תהליך הייצור, תהליך ההרכבה וכל מה שקשור לתקני איכות ונהלי בטיחות מחמירים.

מטבחי יוקרה מבית מטבחי לוגת

לנו במטבחי לוגת ניסיון עשיר בעיצוב, ייצור ושיווק מטבחי יוקרה. בנוסף, החל משנת 2000 אנו מייבאים את מטבחי היוקרה האיטלקיים Astar Cucine – והננו המשווקים הבלעדיים של חברה זו בארץ. נסיוננו הרב מאפשר לנו להעניק לכל לקוח בדיוק את הטיפול והלווי לו הוא זקוק בבחירת המטבח הראוי ביותר עבורו, תוך עמידה בלוח הזמנים ובדרישות הלקוח המקדימות.

אתם מוזמנים להגיע ולהתרשם באחד מאולמות התצוגה שלנו. הצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לשירותכם בכל נושא עיצובי ולסייע לכם בתהליך בחירת מטבח יוקרתי ואיכותי

מאמרים אחרונים

מטבח מודרני לבן
מטבח מודרני לבן
מטבחי 25.11.18
מטבח מודרני לבן עיצוב מטבחים הוא תחום דינאמי ומרתק שניכרות ב
מה הופך מטבח לכפרי?
מה הופך מטבח לכפרי?
מטבחי 19.11.18
מטבחים כפריים מעוצבים – מה הופך מטבח לכפרי? מאז ומעולם
תאורת לד למטבח
תאורת לד למטבח
מטבחי 28.10.18
המטבח הוא מרכז הבית! זוהי עובדה שאין עליה חולק. כולנו יודעים
חידוש ושיפוץ מטבחים ישנים
מטבחי 26.09.18
חידוש המטבח הביתי שלכם לאו דווקא מצריך שבירת קירות והוצאה של

מאמרים נבחרים

עקבו אחרינו בפיסבוק
עקבו אחרינו בגוגל פלוס
עקבו אחרינו באינסטגרם