03-6182357

מטבחי לוגת – מטבח שחיים בו
מטבחי יוקרה
פורסם בתאריך:09/07/19
כותב: stg
Avatar
מטבחי יוקרה

מטבחי יוקרה

בשנים האחרונות עולים וגוברים הרצון והנכונות של אנשים להשקיע במטבחי יוקרה. במטבחי לוגת יש ניסיון וידע לתכנון, עיצוב וייצור מטבחים לכל טווח התקציבים, מי שמעוניין ליהנות בביתו ממטבחי יוקרה, יכול למצוא את מבוקשו באולמות התצוגה שלנו.

תכנון ועיצוב מטבחי יוקרה מתבסס על שלושה עקרונות מרכזיים: שימוש בחומרים חדשניים, עיצוב פנים עדכני ושילוב של מוצרי חשמל מתקדמים. במטבחי לוגת תוכלו ליהנות מתכנון ועיצוב שעושה שימוש בכל החומרים החדשים שיצאו לשוק, שמאפשרים תפעול נוח ויעיל בעבודה במטבח לצד שילוב של סגנונות.

בקצה הסקלה של מטבחי יוקרה ניצבים המטבחים הנסתרים, בבתים רבים בישראל מתוכנן מטבח ייצוגי ונקי קווים שמהווה חלק מהמרחב הציבורי ומאחורי דלת נסתרת חבוי מטבח פעיל ושימושי.

אפשרות נוספת ליצירת תכנון מטבחי יוקרה מציעה להעלים חלקים נכבדים מהפריטים והאלמנטים שמרכיבים כל מטבח – המקרר מוסתר בעזרת דלתות בעבודת נגרות ונראה כמו עוד ארון, לוח הבקרה של המדיח ממוקם בדופן העליונה שנגלית רק למי שפותח את הדלת, התנור ושאר המכשירים הניידים והקבועים מוסתרים גם הם מאחורי חזית שמהווה חלק מהמטבח.

במטבחי לוגת תמצאו את החידושים והחומרים העדכניים ביותר שקיימים בתחום עיצוב פנים של מטבחי יוקרה. באולמות התצוגה שלנו תוכלו להתרשם מהחומרים החדישים ומהצעות עדכניות לעיצוב.

מאמרים אחרונים

עיצוב פנים מטבחים
עיצוב פנים מטבחים
stg 09.07.19
עיצוב פנים מטבחים עיצוב הפנים של מטבחים עבר שינויים רבים במה
מטבחים מודרניים
מטבחים מודרניים
stg 09.07.19
מטבחים מודרניים בשנים האחרונות הפכו המטבחים המודרניים בבית ה
מטבח כפרי מודרני
מטבח כפרי מודרני
stg 09.07.19
מטבח כפרי מודרני מטבח כפרי מודרני הינו אחד מסגנונות עיצוב המ
מטבחים מעוצבים
מטבחים מעוצבים
stg 09.07.19
מטבחים מעוצבים מטבחים מעוצבים הפכו לסטנדרט בבית הישראלי, הם

מאמרים נבחרים

עקבו אחרינו בפיסבוק
עקבו אחרינו באינסטגרם