03-6182357

מטבחי לוגת – מטבח שחיים בו
מטבחים יוקרתיים
פורסם בתאריך:16/06/15
כותב: מטבחי
Avatar
מטבחים יוקרתיים

מטבחים יוקרתיים

כשמם כן הם – מטבחי יוקרה איכותיים אכן עולים יותר ממטבחים אחרים, ולא בכדי. מטבחי יוקרה בכלל ומטבחים יוקרתיים מבית 'מטבחי לוגת' בפרט, מאופיינים באיכויות חומר ופרזול ברמה הגבוה ביותר.

עיצובם העשיר והמרשים לצד התחכום הטכנולוגי המתקדם, מציב אותם בצמרת עולם עיצוב המטבחים המודרני השם דגש על גימור חדשני ואופנתי מחד לצד רמת פונקציונליות יומיומית נוחה ויעילה מאידך. מטבחים יוקרתיים מבית 'מטבחי לוגת' מהווים השקעה כדאית משום שמלבד לשמור על חזותם המרשימה והן על ערכם הגבוה גם בטווח הארוך, הם אף מעלים את ערכו הכלכלי של הנכס כולו.

ממה מורכב מחירם של מטבחים יוקרתיים

באופן כללי, מחירי מטבחים נקבעים לפי איכות המרכיבים, איכות חומרי הגלם במטבח וגודלו. כאשר מדובר בעיצוב מטבחים יוקרתיים, חשוב להבין כי אלו נדרשים להכיל חומרים איכותיים במיוחד דוגמת עץ מלא, משטחי עבודה איכותיים, חיפוי קיר משובח, מתכות חזקות וזכוכית עמידה במיוחד. כל החומרים המרכיבים מטבחים יוקרתיים מתבטאים בחוזק, עמידות לטווח הארוך ותנאי תחזוקה נוחים. איכות הגימור של מטבחים יוקרתיים של 'מטבחי לוגת' נעשית ברמה הגבוהה ביותר וללא פשרות, על מנת ליצור מערך עבודה יעיל שישמור על סטנדרטים גבוהים לשנים רבות. מטבחים יוקרתיים מאופיינים גם בעיצוב מוקפד ומרשים במיוחד, אשר לעיתים קרובות נעשה על פי דרישות מיוחדות של הלקוח בהתאם לצרכיו ולטעמו האישי.

מטבחי היוקרה שלנו

מטבח יוקרתי בסגנון אחרמטבחי היוקרה של 'מטבחי לוגת' מייצגים את רף הייצור מהגבוהים ביותר בארץ, ונחשבים כמטבחים איכותיים, עמידים ומרהיבים ביופיים אשר משלבים אסתטיקה, פונקציונליות ואיכות ללא פשרות. אנחנו במטבחי לוגת שמנו לנו למטרה לייצר עבורכם קו של מטבחים יוקרתיים אשר יגשימו את חזונכם העיצובי ואת חלום המטבח המושלם. בעת תכנון מטבחים מכל סוג, ומטבחים יוקרתיים בפרט, אנשי המקצוע המנוסים שלנו מדקדקים בפרטים ונותנים את היחס הראוי לכל פריט וכל אביזר, על מנת לנצל את החלל בצורה מקסימלית ולהפוך את המטבח להרבה מעבר למקום בו מכינים אוכל.

נשמח לעמוד לשירותכם

אתם מוזמנים להגיע לאחד מאולמות התצוגה שלנו ולהתרשם. הצוות המקצועי והמסור שלנו במטבחי לוגת ישמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה ונושא עיצובי, במקצועיות ובאדיבות.

מאמרים אחרונים

עיצוב פנים מטבחים
עיצוב פנים מטבחים
stg 09.07.19
עיצוב פנים מטבחים עיצוב הפנים של מטבחים עבר שינויים רבים במה
מטבחים מודרניים
מטבחים מודרניים
stg 09.07.19
מטבחים מודרניים בשנים האחרונות הפכו המטבחים המודרניים בבית ה
מטבח כפרי מודרני
מטבח כפרי מודרני
stg 09.07.19
מטבח כפרי מודרני מטבח כפרי מודרני הינו אחד מסגנונות עיצוב המ
מטבחים מעוצבים
מטבחים מעוצבים
stg 09.07.19
מטבחים מעוצבים מטבחים מעוצבים הפכו לסטנדרט בבית הישראלי, הם

מאמרים נבחרים

עקבו אחרינו בפיסבוק
עקבו אחרינו באינסטגרם