03-6182357

מטבחי לוגת – מטבח שחיים בו
מטבחים במרכז
פורסם בתאריך:16/06/15
כותב: מטבחי
Avatar
מטבחים במרכז

מטבחים במרכז

המטבח הוא אחת ההוצאות הגדולות ביותר בעיצוב הבית, ולכן יש לתכננו בקפידה. כאשר עומדים בפני החלפה ושיפוץ המטבח, או רכישת מטבח חדש, המבחר הגדול וריבוי הסגנונות יכול לבלבל כל אחד. בדיוק בשביל זה אנחנו במטבחי לוגת עובדים עם מיטב אנשי המקצוע, אשר ידעו לייעץ ולסייע לכם בתהליך בחירת המטבח הנכון עבורכם.

ישנן אינספור חברות מקצועיות, אנשי שירות ועיצוב בתחום המטבחים, אך בחירה בחברה מקצועית כמו מטבחי לוגת צריכה להיעשות על פי שלושה פרמטרים מהותיים – סטנדרטים עיצוביים בלתי מתפשרים, איכות מוצר גבוהה וטווח מחירים רחב. מטבחים במרכז הארץ לרב יענו על שלושת הדרישות האלה ויאפשרו לכם להגיע להחלטה הכדאית ביותר עבורכם.

איך לבחור מטבח?

לפני שתיגשו לתכנון המטבח, עליכם להבין ולהכיר את האפשרויות העומדות בפניכם – אילו סגנונות מטבחים יש, מהו טווח המחירים, רמות הגימור, פרזול, איכות החומרים, האם אתם מעדיפים חברת מטבחים במרכז הארץ או באיזורים אחרים וכן הלאה. לאחר שבחרתם את הסגנון המועדף עליכם, עליכם לקבוע את המסגרת התקציבית המקסימלית בה תוכלו לעמוד, כולל חישוב הוצאות נלוות ובלתי צפויות. בכל שלב ושלב בתהליך המומחים של לוגת מטבחים עומדים לרשותכם, ויעניקו לכם לווי צמוד מרגע התכנון ועד לשלבי הביצוע של המטבח על מנת לוודא מינימום טעויות בדרך.

איכות ואמינות

מטבחי לוגת הינה אחת החברות הגדולות ביותר לעיצוב, ייצור ושיווק מטבחים מזה 30 שנה. מדובר בחברה מקצועית ומוכרת העומדת מאחורי מוצריה והאחריות הניתנת בגינם. המטבחים שלנו נושאים בתווי התקן המתאימים ומיוצרים בהקפדה תוך שימוש בחומרים האיכותיים ביותר אשר יבטיחו מטבח אמין ועמיד לאורך זמן. העובדה כי לוגת מטבחים במרכז הארץ תורמת לגישה נוחה וזמינות גבוהה במקרה הצורך. הצוות המקצועי והמסור שלנו ישמח לעזור, לייעץ ולטפל בכל נושא עיצובי.

מוזמנים לאולמות התצוגה שלנו

מטבחי לוגת שמים דגש על היצע רחב למגוון רחב של סגנונות עיצוביים. אתם מוזמנים להגיע לאולמות התצוגה שלנו ולהתרשם ממגוון מטבחים כפריים, מודרניים, מטבחי יוקרה למיניהם וכן הלאה – המוצעים לקהל בטווח מחירים רחב ונוח לכל כיס. אנו במטבחי לוגת נעשה הכל על מנת להתאים לכם את מטבח חלומותיכם באופן אישי על פי הדרישות, הצרכים וטעמכם האישי.

מאמרים אחרונים

מטבח מודרני לבן
מטבח מודרני לבן
מטבחי 25.11.18
מטבח מודרני לבן עיצוב מטבחים הוא תחום דינאמי ומרתק שניכרות ב
מה הופך מטבח לכפרי?
מה הופך מטבח לכפרי?
מטבחי 19.11.18
מטבחים כפריים מעוצבים – מה הופך מטבח לכפרי? מאז ומעולם
תאורת לד למטבח
תאורת לד למטבח
מטבחי 28.10.18
המטבח הוא מרכז הבית! זוהי עובדה שאין עליה חולק. כולנו יודעים
חידוש ושיפוץ מטבחים ישנים
מטבחי 26.09.18
חידוש המטבח הביתי שלכם לאו דווקא מצריך שבירת קירות והוצאה של

מאמרים נבחרים

עקבו אחרינו בפיסבוק
עקבו אחרינו בגוגל פלוס
עקבו אחרינו באינסטגרם