03-6182357

מטבחי לוגת – מטבח שחיים בו
מחירי מטבחים
פורסם בתאריך:16/06/15
כותב: מטבחי
Avatar
מחירי מטבחים

מחירי מטבחים במטבחי לוגת

מזה שלושה עשורים, מטבחי לוגת מקפידים על עיצוב, ייצור ושיווק היצע גדול ומגוון של מטבחים, על מנת להעניק ללקוחותינו מחירי מטבחים הנעים בטווח רחב ומספקים מענה לכל צורך. באופן כללי, מחירי מטבחים נקבעים על פי מרכיבי המטבח, איכות חומרי הגלם וגודל המטבח. ארונות המטבח הם בדרך כלל ההוצאה הגבוהה ביותר ומחירם נקבע על פי סוג החומר, סוג הדלתות, הגימור, מוצרי הפרזול ומורכבות התקנתם. עם זאת, ישנם עוד גורמים רבים המשפיעים על מחירי מטבחים.

מה משפיע על מחירי מטבחים?

על מנת להעריך מחירי מטבחים, יש להבין מה בדיוק יכלול המטבח שאתם מתכננים. אחד הדברים המשפיעים על מחירי מטבחים הינם משטחי העבודה הכלולים בהם – החל מסוג החומר ואיכותו, סוג הקנט, מורכבות ההתקנה, חיפויי הקיר ועיצובו וכדומה. בנוסף, יש לקחת בחשבון את איכות הכיורים והברזים, מספרם וגודלם, אביזרים נלווים אליהם כמו מסנני מים למיניהם.

למכשירי חשמל גם כן יש השפעה מכרעת על מחירי מטבחים, ויש להבין שככל שהם מתוחכמים, חדשניים ובעלי מוניטין – כך מחירם גבוה יותר. על מנת להגיע לטווח רצוי של מחירי מטבחים, על הלקוח לדעת בדיוק מה הוא רוצה ומה הן דרישותיו. בעת בחירת החומרים למטבח, חשוב להישאר ריאליים ולדעת מה המסגרת התקציבית העומדת לרשותכם. לוגת מטבחים מציעה טווח רחב של מחירים מבלי שתתפשרו על האיכות או השירות ותכנון המטבח נעשה כדי שיתאים למסגרת התקציבית שלכם.

ייעוץ בהתאם לתקציב שלכם

עולם עיצוב המטבחים מאפשר לנו להפליג על כנפי הדמיון ולעיתים לחרוג רבות מהתכנון המקורי. לכן בחירת מטבח מתחילה בייעוץ מקצועי של חברה מנוסה ובעלת מוניטין כמטבחי לוגת, אשר תסייע לכם לחבר בין דמיון למציאות ותעזור לכם לעשות את הבחירה הנכונה שתשלב בין הטעם, הצרכים והמגבלות שלכם – במסגרת האפשרויות הכלכליות העומדות לרשותכם.

בלווי מקצועי של צוות מטבחי לוגת אתם יכולים להיות בטוחים וסמוכים כי יש מי ששומר על אופן ורמת הביצוע, ולא פחות – על הכיס שלכם. הצוות שלנו עומד לרשותכם בכל שאלה או צורך, וישמח לייעץ לכם ולסייע בבניית תקציב יעיל והגיוני למטבח חדש.

מאמרים אחרונים

מטבח מודרני לבן
מטבח מודרני לבן
מטבחי 25.11.18
מטבח מודרני לבן עיצוב מטבחים הוא תחום דינאמי ומרתק שניכרות ב
מה הופך מטבח לכפרי?
מה הופך מטבח לכפרי?
מטבחי 19.11.18
מטבחים כפריים מעוצבים – מה הופך מטבח לכפרי? מאז ומעולם
תאורת לד למטבח
תאורת לד למטבח
מטבחי 28.10.18
המטבח הוא מרכז הבית! זוהי עובדה שאין עליה חולק. כולנו יודעים
חידוש ושיפוץ מטבחים ישנים
מטבחי 26.09.18
חידוש המטבח הביתי שלכם לאו דווקא מצריך שבירת קירות והוצאה של

מאמרים נבחרים

עקבו אחרינו בפיסבוק
עקבו אחרינו בגוגל פלוס
עקבו אחרינו באינסטגרם